Wirtualne zakłady bukmacherskie – kompendium dla nowych graczy

1817834 02A111FD - Wirtualne zakłady bukmacherskie – kompendium dla nowych graczy

Coraz więcej osób interesuje się obstawianiem zakładów bukmacherskich. To prosty sposób na dostarczenie sobie dużych emocji w trakcie meczu, a także ewentualne poprawienie stanu portfela. W jaki sposób możemy obstawiać zakłady bukmacherskie przez Internet?

Wybór właściwego serwisu internetowego

Na ten moment, graczy z Polski mogą obstawiać zakłady u następujących bukmacherów: STS, Fortuna, Totolotek, LVbet, ForBET, Etoto oraz Milenium. Nowymi bukmacherami w branży są natomiast Totalbet oraz Superbet, które na ten moment nie udostępniają jeszcze serwisu internetowego. Jak wybrać operatora? Porównując ofertę promocyjną, bonusy oraz dostępne dyscypliny sportowe. Dużym wsparciem będą także opinie innych klientów.

betting bad 300x227 - Wirtualne zakłady bukmacherskie – kompendium dla nowych graczy

Rejestracja nowego konta w serwisie internetowym

Zanim będziesz mógł obstawiać zakłady bukmacherskie przez Internet, najpierw musisz założyć konto. Należy oczywiście podać prawdziwe dane, które następnie zostaną zweryfikowane przy pomocy skanu dokumentu tożsamości. Cały proces zajmuje zazwyczaj kilkanaście minut. Niektórzy bukmacherzy za samą rejestrację oferują klientom niewielki bonus na przetestowanie oferty serwisu. Taka promocja jest nazywana bonusem bez depozytu. Pamiętaj, jak ważna jest weryfikacja konta. Nawet jeżeli bukmacher nie wymaga tego w procesie rejestracji, warto załatwić tą formalność jak najszybciej. W ten sposób uzyskujemy dostęp do wszystkich funkcji serwisu.

1817834 02A111FD - Wirtualne zakłady bukmacherskie – kompendium dla nowych graczy

02A111FD; null

Wpłata oraz bonus dla nowych graczy

Na koniec pozostaje jedynie zasilić konto pieniędzmi, które będziemy mogli przeznaczyć na zakłady bukmacherskie. Obecnie limity najmniejszych wpłat zaczynają się nawet od złotówki! Pamiętaj, że jako nowy klient możesz skorzystać z bonusu powitalnego. Twoja pierwsza wpłata może zostać podwojona o środki bonusowe. Gdzie jest haczyk? Otrzymane pieniądze należy kilkukrotnie obrócić, czyli przeznaczyć na zakłady bukmacherskie przez Internet. Dopiero po wykonaniu tego zadania, środki zostaną odblokowane i będą mogły zostać wypłacone. Wypłaty z konta mogą trwać nieco dłużej. Zwykle środki pojawiają się na koncie bankowym w ciągu 1-5 dni roboczych.