TotoMix – Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Klikając tutaj zgarniasz bonus 200% do 100zł od eToTo.pl!

Totolotek oferuje swoim klientom wybór kilku najważniejszych działów z ofertami zakładów sportowych. Mamy więc zakłady bukmacherskie TotoMix, najważniejszą część oferty, która stanowi główny temat tego artykułu. Mamy również totalizatory piłkarskie Toto-Liga oraz Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz ofertę na wyścigi psów Toto-Racing. Zajmijmy się jednak zakładami w zakładce Toto-Mix. Jakie korzyści znajdziemy w tej ofercie?

totomix - TotoMix – Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Oferta zakładów bukmacherskich Totomix

Zakłady bukmacherskie w Totolotku możemy zawierać na dwa sposoby. Jednym z nich jest tradycyjna forma obstawiania wyników za pośrednictwem serwisu Internetowego. Bukmacher posiada ponadto bardzo rozległą sieć punktów naziemnych. Serwis Totomixa to miejsce przeznaczone dla graczy, którzy preferują obstawianie zakładów sportowych właśnie w salonach naziemnych. Aby proces ten był dużo łatwiejszy, możemy skorzystać z serwisu internetowego pozwalającego na stworzenie własnego kuponu, a następnie wydrukowanie go w celu wniesienia zakładu w punkcie naziemnym.

W serwisie Toto-Mix znajdziemy więc najważniejsze wydarzenia z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych, zaczynając od najważniejszych działów takich jak: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej oraz piłka ręczna. Dostępne są również mniej popularne dyscypliny tak, aby każdy gracz mógł stworzyć najbardziej odpowiadający mu kupon. Oferta zakładów sportowych została wzbogacona także o wydarzenia społeczne, sezonowe, a także dział finansów.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie w Toto-Mix?

Istnieją dwa sposoby na skorzystanie z oferty. Pierwsza z nich to połączenie obstawiania zakładów online z tradycyjnym wnoszeniem kuponu w punkcie naziemnym. W tej opcji wystarczy odwiedzić serwis TotoMix i wybrać z oferty interesujące wydarzenia. Na jednym kuponie możemy zawrzeć od 1 do 32 oddzielnych zakładów. Gdy wybierzemy już wszystkie wydarzenia i stworzymy odpowiadający nam kupon, możemy go wydrukować. Teraz wystarczy tylko odwiedzić jeden z punktów naziemnych Totolotka i opłacić swój kupon.

Drugi sposób to bardziej tradycyjna metoda polegająca na wypełnianiu specjalnego blankietu. Każde wydarzenie w ofercie posiada swój odrębny numer, który możemy sprawdzić właśnie w serwisie. Numer zdarzenia wybieramy na środku blankietu. W górnej części należy wybrać stawkę na zakład. Jeżeli chcemy postawić zakład za 30 PLN, skreślamy pola 10 i 20. Mamy również możliwość ręcznego wpisania każdej kwoty (niemniejszej niż 2 PLN) w rubryce Inne. Po prawej stronie blankietu mamy natomiast miejsce, w którym wybieramy interesujący nas typ. Należy dodać, że bukmacher przewiduje odrębne blankiety do zakładów prostych oraz zakładów systemowych.

Bez tytułu - TotoMix – Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Wybór odpowiednich typów  

Warto powiedzieć coś więcej na temat typów dostępnych w ofercie TotoMix. Wyróżniamy tu dwa rodzaje zakładów bukmacherskich: podstawowy oraz podwójna szansa. Podstawowy zakład to tradycyjna opcja 1×2, w której możemy wskazać zwycięską stronę lub remis. 1 – typ na gospodarzy, x – remix, 2 – typ na gości. Mamy również zakłady na podwójną szansę. Są one oznaczone następującymi kodami: 10 – zwycięstwo gospodarzy lub remis, 02 – zwycięstwo gości lub remis, 12 – zwycięstwo gospodarzy lub gości. Poniżej typów mieści się tabela z kursami na dany zakład.

Czym różnią się od siebie poszczególne blankiety?

W blankiecie z zakładami prostymi mamy możliwość obstawiania niezależnych od siebie wydarzeń. Każde z nich ma swój odrębny kurs oraz stawkę. W obstawianiu blokowym, wydarzenia możemy ze sobą łączyć w jeden zakład, co podwyższa kurs całkowity kuponu, ale wymaga oczywiście prawidłowego wytypowania wszystkich interesujących nas wydarzeń. Istnieje również blankiet systemowy, na którym z wybranych wydarzeń możemy tworzyć zakłady akumulowane podobnie jak w systemie blokowym. Tutaj mamy jednak większą swobodę wybierania kombinacji i tym samym, ograniczenia ryzyka strat nawet w sytuacji, gdy kilka wydarzeń wytypowaliśmy nieprawidłowo.

Jak sprawdzić swój kupon w Toto-Mix?

Gdy wniesiemy już interesujący nas zakład w punkcie naziemnym Totolotka, otrzymamy paragon z kodem QR oraz indywidualnym numerem kuponu. Jeżeli nie śledzimy wyników na żywo, a chcemy szybko przekonać się o tym, czy nasz kupon przyniósł nam zysk, możemy wpisać numer zakładu w serwisie internetowym Toto-Mix. Otrzymamy szczegóły naszego kuponu wraz z informacją czy nasz zakład okazał się wygrany i jaką kwotę wygraliśmy. Drugim sposobem sprawdzenia kuponu jest aplikacja mobilna Betscan, w której możemy zeskanować kod QR z paragonu.

popup betscan - TotoMix – Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek

Kiedy możemy zawierać zakłady Toto-Mix?

Większość punktów sieci Totolotek jest otwarta w godzinach 10:00 – 18:00 w poniedziałki, 09:30 – 19:30 oraz od wtorku o piątku w godzinach 09:30 – 10:30. W weekendy natomiast punkty są otwarte od 09:30 do 18 w sobotę i 16:30 w niedzielę. Godziny otwarcia niektórych lokali mogą się jednak różnić. Takie informacje znajdziemy w serwisach internetowych Toto-Mix oraz Totolotek.

6 Grzegorza z Sanoka Street in Sanok 2015 totolotek 1024x685 - TotoMix – Oferta zakładów bukmacherskich Totolotek