STS opinie

Największy bonus od eToTo na rynku dostępny po kliknięciu tutaj!

Zakłady bukmacherskie STS opinie klientów

STS to jeden z najlepiej ocenianych serwisów bukmacherskich w Polsce. To wpływ długoletniej działalności na rynku i ciągłego dążenia do perfekcji. Klienci chwalą atrakcyjne promocje, szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, a także pełny profesjonalizm i zaangażowanie firmy. STS zapewnia odpowiednie wsparcie ze strony Biura Obsługi Klienta dlatego też, wszelkie nieporozumienia czy wątpliwości są szybko wyjaśniane przez pracowników firmy STS. Przedstawiamy ci opinie STS klientów.

Gracze wnoszący zakłady w punktach naziemnych chwalą dobre przygotowanie pracowników lokali, odpowiedni klimat oraz dobre wyposażenie umożliwiające wygodne obstawianie zakładów sportowych w tej formie. Ciężko odnaleźć negatywne komentarze pod adresem bukmachera. Niektórzy klienci jako minus określają zbyt niski bonus powitalny oraz małą liczbę promocji dla stałych graczy.

Mnóstwo osób założyło konto w serwisie STS  ze względu na obecność bonusu bez depozytu. Daje to możliwość wygodnego i bezpiecznego poznania serwisu bez ryzykowania własnymi pieniędzmi. Gracze bardzo chwalą bukmachera możesz przeczytać opinie STS na naszej stronie za obecność telewizji umożliwiającej oglądanie najważniejszych wydarzeń sportowych przez Internet. Na uwagę zasługuje ich zdaniem STS Klub, w którym co miesiąc, najlepszy gracz zgarnia wysoką nagrodę w wysokości 100,000 PLN. Sporo osób jako zaletę wskazuje również bardzo profesjonalne podejście bukmachera do kwestii oferty e-sportowej.

Nagrody przyznane bukmacherowi STS

W Internecie nie natrafiliśmy na nagrody oraz wyróżnienia przyznane bukmacherowi STS. Niemniej jednak warto powiedzieć, że liczne serwisy internetowe prowadzone przez graczy, umieszczają bukmachera Star-Typ Sport na czołowej lokacie. O dużym uznaniu i popularności tej marki świadczy również bardzo duży ruch na stronie internetowej przekraczający 50,000 unikalnych odwiedzin w ciągu dnia. Tygodnik „Magazyn STS” publikowany przez bukmachera sprzedaje się w nakładzie 15,000 egzemplarzy. Można go zakupić w jednym z punktów naziemnych.

sts opinie