Skuteczne obstawianie

Skuteczne obstawianie meczy – jak wygrywać na zakładach bukmacherskich?
 

Istnieje kilka podstawowych zasad, które powinien przestrzegać gracz nastawiony na zysk. Regularne zarabianie na bukmacherach jest możliwe tylko przy spełnieniu pewnych założeń. Oczywiście wciąż nie daje to 100% gwarancji, ale z cała pewnością przybliży Cię do zadowalających zarobków. Sprawdźmy na czym polega skuteczne obstawianie meczy i o czym należy pamiętać:

 
Analizy bukmacherskie – tylko sprawdzone typy
 

Każde wydarzenie, które planujesz obstawić, powinno być najpierw przeanalizowane i sprawdzone. Istnieje kilka punktów udanej analizy bukmacherskiej. Jaki jest jej cel? Oszacowanie prawdopodobieństwa z jakim dane zdarzenie zakończy się po Twojej myśli. W ten sposób możesz dobrać odpowiednią stawkę oraz system bukmacherski. Co powinny zawierać profesjonalne analizy bukmacherskie?

 

Ostatnie wyniki – Spędzanie wielu godzin w statystykach nie jest niczym przyjemnym. Dlatego też, w Internecie znajdziesz liczne strony, które na bazie algorytmu analizują wyniki za Ciebie wskazując prawdopodobieństwo oparte na suchych liczbach. Plusem tej analizy jest obiektywność. Minusem – nieuwzględnienie czynników losowych. Dlatego analiza powinna zostać rozszerzona.

 

Bilans spotkań bezpośrednich – nazywany również Head to Head lub H2H. To analiza wyników spotkań pomiędzy drużynami lub zawodnikami biorącymi udział w obstawianym przez nas wydarzeniu. Należy tu uwzględnić specyficzne czynniki takie jak rola gospodarza / gościa czy chociażby nawierzchni kortu w tenisie.

 

Przegląd prasowy – na koniec warto sprawdzić ostatnie doniesienia medialne i aktualności. Najlepiej korzystać z branżowych portali lub stron zagranicznych lepiej zorientowanych w temacie. Jeżeli nie natkniemy się na żadne niepokojące wieści (np. o kontuzji), wtedy nasze analizy bukmacherskie są kompletne i rzetelne. Możemy przejść do obstawiania.

 
Systemy bukmacherskie – klucz do zwycięstwa
 

Poniżej znajdziesz wiele systemów oraz strategii gry. To kluczowy aspekt, który może zagwarantować Ci regularne zyski. Złota zasada bukmacherki głosi: Lepszy najmniejszy zysk niż każda strata. Dlatego nie przejmuj się, że Twój system początkowo przynosi niewielki profit. Pamiętaj, że w miarę wzrostu kapitału na grę, będziesz mógł ustalać wyższe stawki gwarantujące większą wygraną. Tylko w ten sposób możliwe jest skuteczne obstawianie meczy i wydarzeń sportowych.

photo 1522778526097 ce0a22ceb253 360x200 - Aktualne tabele ligowe, wyniki i zapowiedzi
Skuteczne obstawianie

Aktualne tabele ligowe, wyniki i zapowiedzi

CezarBet poniżej udostępnił materiały pomagające w typowaniu przyszłych spotkań. Przeglądaj aktualne tabele ligowe, wyniki poprzednich spotkań, oraz zapowiedzi kolejnych meczów, które są dostępne do obstawienia u Polskich, legalnych bukmacherów. Życzymy wielkich wygranych! Aktualne Tabele Ligowe: Polska Tabela Lotto Ekstraklasa Angielska Tabela Premier League Hiszpańska Tabela La Liga Włoska Tabela Seria A Niemiecka Tabela Bundesliga Francuska […]

Przeczytaj
751403 korupcja 360x200 - Fixy bukmacherskie – czy naprawdę są dostępne w darmowych typach?
Skuteczne obstawianie

Fixy bukmacherskie – czy naprawdę są dostępne w darmowych typach?

Fixy bukmacherskie to informacje o ustawionych wynikach spotkań. W świadomości graczy rozpalają wyobraźnię możliwością dużych zysków praktycznie bez ryzyka. W świecie sportu zdarza się sprzedawanie wyników, a także szantaże ze strony świata przestępczego w kierunku zawodników i drużyn. Jednak czy informacje o ustawionych wynikach są dostępne dla każdego w Internecie? Sprawdźmy czy darmowe lub płatne typy mogą oferować prawdziwe fixy bukmacherskie.

Przeczytaj
bukmacher 360x200 - Odpowiedzialna gra na zakładach bukmacherskich – 10 przykazań typera
Skuteczne obstawianie

Odpowiedzialna gra na zakładach bukmacherskich – 10 przykazań typera

Zakłady bukmacherskie są formą hazardu. Legalni bukmacherzy w Polsce mają za zadanie ostrzegać swoich klientów przed szkodliwym charakterem tego uzależnienia. Dodatkowo, w każdym serwisie znajdziemy test sprawdzający zachowania ryzykowne. Odpowiedzialna gra na zakładach bukmacherskich wymaga przestrzegania kilku podstawowych zasad. Tylko w ten sposób uzyskamy pewność, że nasza gra jest bezpieczna i nie grozi powstaniem uzależnienia. […]

Przeczytaj
AkankashaD Dec2014 Bonus Shutterstock 360x200 - Bonusy bez depozytu – jak obstawiać zakłady za darmo?
Skuteczne obstawianie

Bonusy bez depozytu – jak obstawiać zakłady za darmo?

Promocje bukmacherskie stwarzają ogromne możliwości w powiększaniu swojego kapitału na zakłady bukmacherskie. Po za bonusami dla stałych klientów, a także bonusami powitalnymi istnieją również bonusy bez depozytu. W odróżnieniu od pozostałych promocji, bonus bez depozytu możemy otrzymać bez wpłacania środków do naszego portfela bukmacherskiego. Promocja ta umożliwia sprawdzenie funkcji serwisu bez ryzykowania własnymi środkami. Jakie rodzaje bonusów bez depozytu mogą nam zaoferować legalni, polscy bukmacherzy?

Przeczytaj
Systemy Bukmacherskie to się opłaca 360x200 - System bukmacherski Fibonacci – jak go używać?
Skuteczne obstawianie

System bukmacherski Fibonacci – jak go używać?

System bukmacherski Fibonacci to jedna z najpopularniejszych strategii obstawiania spotkań. Metoda ta bazuje na progresji. W odróżnieniu od progresji prostej, w ciągu Fibonacciego stawki rosną dużo wolniej i nie wymagają tak dużego kapitału. Wadą jest mniejszy zysk w przypadku długiej serii nietrafionych spotkań, a także konieczność wybierania kuponów z wyższymi kursami. Ciąg Fibonacciego jest dobrą alternatywą dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych graczy. Sprawdź, o czym warto pamiętać, aby strategia ta była w pełni efektywna.

Przeczytaj
bez5 360x200 - Darmowy bonus u bukmachera – czy to w ogóle możliwe?
Skuteczne obstawianie

Darmowy bonus u bukmachera – czy to w ogóle możliwe?

Niemal wszystkie bonusy przyznawane w świecie zakładów bukmacherskich są obciążone warunkiem obrotu. Dodatkowo, aby otrzymać taki bonus, musimy najpierw wykonać pewne zadanie. Czy możemy jednak otrzymać całkowicie darmowy bonus bez warunku obrotu? Jak się okazuje, tak! Istnieją promocje, w których otrzymamy od bukmachera prezent w postaci zakładów bez ryzyka lub nagród pieniężnych. Sprawdź gdzie szukać podobnych promocji oraz jakie oferty specjalne mogą nam zaproponować bukmacherzy w Polsce?

Przeczytaj
znak dolara ze strzałkami obrotowymi 318 47923 360x200 - Zakład bez ryzyka czyli cashback bukmacherski - jak to działa?
Skuteczne obstawianie

Zakład bez ryzyka czyli cashback bukmacherski – jak to działa?

Zakład bez ryzyka to popularna promocja bukmacherska, w której możemy obstawić zakład za określoną stawkę nie ryzykując własnymi pieniędzmi. Jeżeli nasz kupon okaże się trafiony, otrzymamy wygraną, która często będzie obciążona warunkiem obrotu. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, wydana stawka wróci na nasze konto. To właśnie cashback bukmacherski. W jakich okolicznościach możemy otrzymać bonus w postaci zakładu bez ryzyka oraz jak go wykorzystać?

Przeczytaj
83 300x200 - Najlepsze strony bukmacherskie z typami na wydarzenia sportowe
Skuteczne obstawianie

Najlepsze strony bukmacherskie z typami na wydarzenia sportowe

Najlepsze strony bukmacherskie oferują użytkownikom darmowe typy na wydarzenia sportowe. W ten sposób możemy sprawdzić jak typują inni gracze. Oczywiście kluczową rolę odgrywa tu wybór typera, od którego „skopiujemy” kupony. Najlepsze strony bukmacherskie to również porównywarki kursów, na których szybko sprawdzimy, który bukmacher proponuje najlepsze warunki. To przydatne także w szukaniu surebetów. Bardzo przydatne są również gotowe analizy sportowe, dzięki którym zaoszczędzimy dużo czasu.

Przeczytaj
iStock 689441098 360x200 - Promocje bukmacherskie – rodzaje bonusów przyznawanych przez bukmacherów
Skuteczne obstawianie

Promocje bukmacherskie – rodzaje bonusów przyznawanych przez bukmacherów

Promocje bukmacherskie to najlepszy sposób na szybkie podbudowanie swojego kapitału na zakłady bukmacherskie. Istnieje szeroka gama promocji umożliwiających zdobywanie dodatkowych bonusów oraz zakładów bez ryzyka. Istnieją także programy lojalnościowe, w których zbieramy punkty i wymieniamy je na nagrody. Niektórzy bukmacherzy posiadają również wewnętrzną ligę typerów, w której najlepsi gracze mogą zdobywać cenne nagrody. W tym artykule opisujemy wszystkie promocje bukmacherskie jakie możemy znaleźć u legalnych, polskich bukmacherów. Wskazujemy również na co zwrócić szczególną uwagę wybierając interesujące nas promocje.

Przeczytaj
handicap u Bukmachera 360x200 - System Kelly – skuteczne dobieranie stawki na zakłady bukmacherskie
Skuteczne obstawianie

System Kelly – skuteczne dobieranie stawki na zakłady bukmacherskie

System Kelly nie jest strategią obstawiania zakładów bukmacherskich. To metoda umożliwiająca łatwy dobór optymalnej stawki w zależności od prawdopodobieństwa trafienia kuponu. Zanim obliczymy najlepszą stawkę, najpierw musimy oszacować prawdopodobieństwo zakończenia wydarzenia po naszej myśli. Do tego niezbędna jest analiza meczowa. Jeżeli nie mamy na nią dużo czasu, możemy skorzystać ze stron oferujących gotowe analizy z procentowym oszacowaniem szans obu stron. Następnie przy pomocy łatwego wzoru nazywanego kryterium Kelly’ego dobieramy optymalną stawkę jaką przeznaczymy na zakład bukmacherski. Sprawdź na czym polega obstawianie spotkań z systemem Kelly.

Przeczytaj
PPH Parlays 360x200 - Płatne typy – czy to się naprawdę opłaca?
Skuteczne obstawianie

Płatne typy – czy to się naprawdę opłaca?

Czarna passa nietrafionych zakładów sprawia, że gracze poszukują lepszej metody zarabiania na zakładach bukmacherskich. W życiu niemal każdego typera przychodzi myśl, aby zainwestować w płatne typy. Istnieje mnóstwo stron oferujących podobne usługi. Niestety bardzo duża liczba z nich to zwykłe oszustwo niezwiązane z rzetelnymi typami. Istnieją jednak serwisy oferujące bardzo dobre typy, z którymi możemy zanotować wysoki zysk. W tym artykule skupiamy się na tym jak wybrać sprawdzone i rzetelne płatne typy.

Przeczytaj
zakladyBukmacherskie imagess 60 298x200 - Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników
Skuteczne obstawianie

Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

Zakłady bukmacherskie to bardzo ryzykowny sposób zarabiania pieniędzy. Większość ekspertów jasno wskazuje, że bukmacherka powinna być jedynie sposobem rozrywki i dobrej zabawy. Jednakże, jeżeli emocje chcemy połączyć z zarabianiem dodatkowych pieniędzy, musimy pamiętać o kilku podstawowych aspektach. Tutaj opisujemy podstawowe porady bukmacherskie, których powinieneś przestrzegać, jeżeli chcesz aby bukmacherka była dla Ciebie także źródłem dochodu.

Przeczytaj
83 300x200 - Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe
Skuteczne obstawianie

Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe

Na polskim rynku funkcjonuje obecnie siedmiu legalnych bukmacherów. To daje graczom komfort wyboru oferty dostosowanej do swoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, coraz więcej oficjalnych doniesień informuje nas o tym, że kolejne firmy są zainteresowane zdobyciem pozwolenia Ministra Finansów i wkroczeniem na polski rynek. Jaki bukmacher zaproponuje nam najlepsze warunki? Wszystko zależy od tego, jakie mamy oczekiwania oraz jaki jest nasz cel w obstawianiu sportowych. Sprawdzamy na co zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera oraz jakie są ogólne zasady obstawiania zakładów w Polsce.

Przeczytaj
zakladyBukmacherskie images 53 - Skuteczne systemy bukmacherskie - opisy i omówienie
Skuteczne obstawianie

Skuteczne systemy bukmacherskie – opisy i omówienie

Czy istnieją skuteczne systemy bukmacherskie, które pozwalają zarabiać na zakładach sportowych? Z całą pewnością nie istnieje system gwarantujący stuprocentowy zysk. Istnieją jednak strategie, które w dużej mierze przybliżają nas do sukcesu. Należy jednak pamiętać, że każdy system ma pewne ograniczenia. Np. systemy progresji wymagają bardzo dużych nakładów finansowych. Z kolei surebety to metoda bardzo czasochłonna oferująca pewny, aczkolwiek bardzo niski zysk. Sprawdzamy najskuteczniejsze strategie obstawiania zakładów bukmacherskich wskazując ich największe plusy oraz minusy.

Przeczytaj
straci i wygra system bukmacherski 360x200 - Progresja bukmacher - system gry na zakłady sportowe
Skuteczne obstawianie

Progresja bukmacher – system gry na zakłady sportowe

Progresja to jeden z najpopularniejszych systemów bukmacherskich. Nawet przy bardzo niskiej skuteczności gracza, progresja daje gwarancje zysku po trafieniu zaledwie jednego zakładu. Wadą jest jednak konieczność posiadania bardzo dużego kapitału na grę. Najpopularniejszą odmianą progresji jest progresja remisowa. To sprawdzona metoda praktykowana od dawna przez wielu graczy. Na czym polega obstawianie remisów systemem progresji?

Przeczytaj
asian handicap 360x200 - Handicap Azjatycki - co oznacza handicap
Skuteczne obstawianie

Handicap Azjatycki – co oznacza handicap

Handicap azjatycki Handicapy azjatyckie z czasem zyskują coraz większą liczbę zwolenników. Jak sama nazwa wskazuje swoje początki zawdzięczają one krajom azjatyckim. Azja to obecnie największy na świecie rynek zakładów bukmacherskich, w szczególności piłkarskich. To właśnie tam, na tego typu zakładach obracane są bardzo duże pieniądze, a stawki wielokrotnie przewyższają te europejskie. Zalety handicapów azjatyckich: – […]

Przeczytaj
legalni bukmacherzy online w polsce 360x200 - Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać
Skuteczne obstawianie

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać? Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Istnieją jednak pewne strategie, które pozwalają zwiększyć nasze szanse w starciu z bukmacherem. Pomocna okaże się gruntowna analiza przedmeczowa, umiejętność określania prawdopodobieństwa trafienia kuponu oraz dobry system bukmacherski. Łącząc wszystkie te elementy znacznie zwiększamy nasze szanse na regularne notowanie zysków na zakładach bukmacherskich.

Przeczytaj
typy zakładów 360x200 - Rodzaje zakładów sportowych - akumulatory rodzaje
Skuteczne obstawianie

Rodzaje zakładów sportowych – akumulatory rodzaje

Zakłady sportowe to nie tylko możliwość obstawiania kto wygra mecz. Rozbudowana oferta bukmacherów umożliwia nam obstawianie niemal każdego elementu spotkania. Co więcej, niektórzy gracze uważają, że jedynie poprzez obstawianie określonych rodzajów zakładów możemy zwiększyć nasze szanse na zysk. Popularnością cieszą się zakłady over/under oraz handicapy. Sprawdź jak obstawiać mecze oraz jakie rodzaje zakładów są najlepsze?

Przeczytaj
question ask faq raise hand ss 1920 360x200 - Jaki bukmacher internetowy - pytania i odpowiedzi
Skuteczne obstawianie

Jaki bukmacher internetowy – pytania i odpowiedzi

Jaki bukmacher internetowy jest najlepszy? Na polskim rynku funkcjonuje siedmiu operatorów. Każdy z nich prezentuje określoną ofertę oraz może nam zagwarantować różne promocje i oferty specjalne. A zatem wybór właściwego bukmachera głównie zależy od naszych oczekiwań oraz tego co chcemy uzyskać poprzez zakłady sportowe. W tym artykule opisujemy najważniejsze kryteria na jakie należy zwrócić uwagę przy wyborze operatora. Sprawdź w jaki sposób łatwo wybierzesz operatora z ofertą dostosowaną do swoich potrzeb.

Przeczytaj
over under betting 320x200 - Co to znaczy over under
Skuteczne obstawianie

Co to znaczy over under

Co to znaczy Over Under? To rodzaj zakładów bukmacherskich polegających na ostawianiu przedziału w którym zmieści się liczba określonych elementów gry. W piłce nożnej możesz zatem obstawiać ilość bramek, rzutów rożnych, rzutów z autu. W tenisie z kolei możesz obstawić liczbę gemów w jakiej Twoim zdaniem zakończy się set. To bardzo popularna metoda obstawiania zakładów sportowych. Dowiesz się więcej na temat strategii, które można wykorzystać przy obstawianiu zakładów typu over / under.

Przeczytaj