Promocje bukmacherskie – rodzaje bonusów przyznawanych przez bukmacherów

iStock 689441098 - Promocje bukmacherskie – rodzaje bonusów przyznawanych przez bukmacherów

Często oceniamy ofertę bukmacherów pod kątem dostępnych promocji oraz bonusów. Dlatego też, legalne serwisy w Polsce przygotowują liczne atrakcje dla swoich graczy. Zdobycie dodatkowych środków na grę jest obecnie bardzo proste niezależnie od wybranego operatora. Na ciekawe bonusy mogą liczyć zarówno gracze początkujący jaki stali klienci serwisu. Sprawdźmy jakie promocje bukmacherskie możemy znaleźć w sieci oraz jak z nich mądrze korzystać.

Bonusy powitalne dla nowych graczy

Najpopularniejszym rodzajem promocji jest oczywiście bonus powitalny. W tym przypadku, gracz wpłaca na konto określoną ilość środków, a jego depozyt zostaje powiększony o kolejne środki. Najczęściej bonus powitalny podwaja naszą pierwszą wpłatę do pewnej granicy ustalonej w regulaminie promocji. Co więcej, niektóre serwisy bukmacherskie poszerzają bonus powitalny oferując przyznanie dodatkowych środków także do kolejnych wpłat. Należy jednak pamiętać, że bonus powitalny zawsze posiada warunek obrotu, na który powinniśmy zwrócić uwagę.

Czym jest warunek obrotu? Promocje bukmacherskie przyciągają bardzo dużą liczbę klientów. Jeżeli otrzymane środki bonusowe mogłyby być natychmiastowe wypłacone, niemal każdy gracz decydowałby się na taki krok. Z tego względu zakłady bukmacherskie zabezpieczają się warunkiem obrotu. Zanim środki bonusowe zostaną całkowicie przyznane do naszego konta i będą mogły być wypłacone, gracz musi obstawić zakłady określoną ilość razy. A zatem jeżeli otrzymaliśmy 100 PLN bonusu, a regulamin informuje o pięciokrotnym warunku obrotu, pieniądze przejdą na naszą własność dopiero po obstawieniu kuponów o równowartości 500 PLN.

Najlepsze bonusy powitalne dostępne na rynku sprawdza nasz ranking bukmacherów.

Bonus bez depozytu

Początkujących graczy interesują bonusy bez depozytu. To bezpieczny sposób, aby wypróbować możliwości serwisu i przekonać się, czy w pełni sprosta on naszym oczekiwaniom w grze za poważne pieniądze. Jak działa ta promocja? Gracz rejestruje konto w serwisie bukmacherskim, zgłasza chęć otrzymania bonusu bez depozytu i w ten sposób otrzymuje niewielkie pieniądze do wykorzystania na obstawianie zakładów bukmacherskim. Innym rodzajem bonusu bez depozytu jest jeden zakład bez ryzyka o określonej wartości. W takiej sytuacji bonusem będą środki wygrane z tego zakładu. W tym przypadku również obowiązuje warunek obrotu. Co więcej, bukmacherzy promocje w postaci bonusu bez depozytu mogą zostać wypłacone dopiero po dokonaniu pierwszego depozytu w serwisie.

Programy lojalnościowe

Liczne serwisy bukmacherskie prowadzą specjalny program lojalnościowy. Przyjmuje on różne formy. Najczęściej spotykaną jest zbieranie punktów za obstawianie zakładów. Następnie, punkty możemy wymienić na dodatkowe bonusy, zakłady bez ryzyka, a czasami także na nagrody rzeczowe. To bardzo atrakcyjna forma nagradzania stałych klientów za regularną i częstą grę. Oczywiście punkty są przyznawane za zakłady o określonej wartości oraz określonym kursie. Istotną rolę odgrywa również stawka przeznaczona na zakład bukmacherski.

Promocje bukmacherskie za polecenie serwisu znajomym

Niektórzy bukmacherzy udostępniają swoim klientom specjalny link lub kod promocyjny. Gracz może je przekazać swoim znajomym polecając w ten sposób serwis bukmacherski. Jeżeli nasz znajomy zarejestruje konto na stronie z naszego polecenia, a także dokona pierwszej wpłaty na swoje konto, my zostaniemy nagrodzeni określoną premią, która rzadko podlega warunkowi obrotu. Oczywiście nasi znajomi zarejestrowani z naszego polecenia również mogą korzystać ze wszystkich ofert promocyjnych bukmachera, w tym z bonusów powitalnych. Za skuteczne polecenie nowego gracza, klient zazwyczaj otrzymuje od bukmachera kilkadziesiąt złotych.

Atrakcyjne oferty dla kibiców

Powszechną formą reklamy zakładów bukmacherskich jest sponsoring drużyn sportowych. Niemal każdy legalny bukmacher w Polsce sponsoruje jedną z drużyn piłkarskiej Ekstraklasy. Rekordzistą jest bukmacher LVbet, który sponsoruje aż cztery kluby występujące obecnie w najwyższej lidze rozgrywkowej: Wisła Kraków, Piast Gliwice, Wisła Płock oraz Arka Gdynia. Nie bez powodu mówimy o tym właśnie bukmacherzy. Oferuje on bowiem dodatkowe promocje powitalne dla kibiców sponsorowanych przez siebie klubów. Jeżeli gracz w trakcie rejestracji udowodni posiadanie karnetu na mecze, otrzyma dodatkowe środki na grę. Także inni bukmacherzy promocje oferują ten rodzaj oferty powitalnej dla kibiców sponsorowanych drużyn.

Promocje bukmacherskie okresowe

Na koniec najszerszy dział promocji. Wszyscy bukmacherzy pragnąc uatrakcyjnić grę swoich stałych klientów aby zatrzymać ich w swoim serwisie. Z tego względu, operatorzy udostępniają szeroką gamę promocji okresowych, które najczęściej dotyczą ważnych wydarzeń sportowych. Bukmacherzy promocje są bardzo rozległe – od zakładów bez ryzyka w prezencie, poprzez doliczanie premii do zakładów akumulowanych, aż po niepotrącanie podatku od stawki w określonych sytuacjach. W ten sposób, wszyscy gracze mogą liczyć na bonusowe środki w każdej sytuacji. Niemal każdy legalny serwis internetowy informuje o aktualnych promocjach w centralnym miejscu strony.