Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

zakladyBukmacherskie imagess 60 - Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

graj legalnie zaklad online u bukmachera internetowego - Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

1) PEWNIAKI – nie istnieją !

2) Nie można obstawiać wszystkiego trzeba mieć jakieś pojęcie . Najlepiej przeanalizować mecz wszystkim co jest dostępne w sieci ( pozycja w tabeli, rodzaj spotkania, ostatnie spotkania, czy faworyt gra u siebie czy na wyjeździe itp.)

3) Jeżeli nie „wejdzie” Tobie typ , to nie popełniaj pochopnych decyzji . Zawsze bądź opanowany . Decyzje podejmuj na spokojnie . Zawsze zdążysz odrobić straty poniesione wcześniej. Nie stawiaj wszystkiego na jeden mecz , kupon.

4) Bardziej jest prawdopodobne , że trafisz jeden mecz niż kilka . Lepiej wybrać 1-2 mecze i obstawić za więcej , niż robić „Litanie” na kuponie .

5) Statystycznie udowodniono , że gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo , niż na wyjeździe .

6) Z doświadczenia wiem że w Pucharach ( kraju , ligi) zdarzają się różne niespodzianki , dlatego z dużą rezerwą trzeba podchodzić do typowania tego rodzaju meczy. To samo odnosi się do Derbów . Obie drużyny pochodzą z tego samego miasta i chcą powalczyć o zwycięstwo . Ciężko jest wytypować faworyta.

7) Warto zwrócić uwagę na rozpoczynający się sezon , lub wznowiony po przerwie zimowej , letniej. Drużyny w tym okresie czasu mogą zmienić swoją taktykę , za trudnić lepszych , gorszych piłkarzy. Dużo niespodzianek zdarza się na początku sezonu . Warto poczekać kilka kolejek bo wtedy już sytuacja się wyklaruje i będzie wiadomo kto jest w jakiej formie.

8) Przy typowaniu danego spotkanie kieruj się także sytuacją danego klubu. Czy dana drużyna ma już zapewniony awans np. do Ligi Mistrzów , czy też ma już zapewnione Mistrzostwo Kraju. Wtedy taka drużyne nie będzie się starać a wygranie pozostałych meczy , gdyż będzie chciała przetestować rezerwowy skład.

9) Analizuj tabele i wcześniejsze spotkania bo tylko głęboka wiedza o aktualnym stanie drużyn pozwoli Ci dobrze wytypować wynik. Poznaj nie tylko wyniki i wcześniejsze mecze zespołów, ale i kluczowych zawodników oraz ich stan w dniu meczu (czy pauzują, czy nie mają kontuzji lub dołka psychicznego).

10) Nie porównuj starego sezonu do nowego bo zmiany zawodników, zmiany w klubach i ogólna sytuacja w sporcie zmienia się znacznie. Nowy sezon to zwykle nowe drużyny, które mogą grać inaczej niż kilka miesięcy temu.

bukmacher - Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

Porady bukmacherskie (11-19):

11) Na początku sezonu wstrzymaj się z dużymi sumami. Obserwuj jak grają drużyny i jaki poziom prezentują. Dotyczy to każdej rozgrywki, w hokeja, w tenisa, sportów motorowych.

12) Na koniec sezonu również uważaj na stawki. Zwykle wszystko jest już jasne i zespoły nie walczą tak zaciekle jak na początku sezonu, bo z 10 miejsca na pierwsze już nie awansują.

13) Na własnym boisku wygrywa się częściej, więc jeżeli zespoły mają podobne szanse i notowania, lepiej obstawić drużynę gospodarzy i ewentualnie podeprzeć się remisem. Statystyki dla 27 europejskich lig piłki nożnej z ostatnich 3 lat pokazują, że w 46% przypadków wygrywali gospodarze (27% remisów i 27% wygranych gości).

14) Dodawaj remisy jeżeli to możliwe – mimo tego, że spadnie kurs, zwiększasz znacznie możliwość wygranej.

15) Jeżeli stawiasz taką samą kwotę na wszystkie spotkania (np. 2 zł), musisz stosować wysokie kursy, bo inaczej szybko pozbędziesz się gotówki, gdy nie będziesz celnie obstawiać.

16) Nie stawiaj na jednym kuponie zbyt wielu zakładów. Zwykle stawiam od dwóch do pięciu spotkań. Im więcej zakładów tym mniejsze szanse na wygraną, choć kurs rośnie wtedy znacznie. Im mniej pewne spotkania tym mniej powinno ich być na kuponie.

17) Nie stawiaj na wielu kuponach tych samych zdarzeń, jeżeli nie są pewne (a pewności nie masz nigdy). Gdy przegrasz jeden zakład, stracisz wiele kuponów.

18) Gdy kursy na obie drużyny w jednym spotkaniu przekraczają 2.0, możesz obstawić dwa wyniki na taką samą kwotę. Jeżeli nie padnie remis i tak wygrasz, często więcej niż stawiając 1X, X2 lub 12.
19) Bukmacher może się mylić i nie zawsze niski kurs oznacza, że drużyna może wygrać. Stawki typuje człowiek, omylny jak każdy. Poznaj drużyny zanim wyłożysz na zakład duże pieniądze. Grasz nie tylko z zawodnikami, ale też z bukmacherem – on chce przechytrzyć Ciebie, a Ty jego.

Porady bukmacherskie (20-27):

20) Myśl twórczo, wykonuj analizy aktualnych i zeszłych sezonów, obserwuj jak zachowują się ligi lub rozgrywki, a z pewnością dostrzeżesz pewne prawidłowości, np. zwykle wysokie wyniki w lidze duńskiej lub w miarę przewidywalne wyniki w lidze niemieckiej. Policz w jakiej lidze ile jest remisów, wygranych więcej niż 2 golami, itp.

bukmacher8 520x245 - Porady bukmacherskie i wskazówki dla użytkowników

21) Stawiaj na dokładne wyniki np. (1:0, 2:1), najlepiej od razu na kilka, bo gdy trafisz zwraca się postawiona stawka.

22) Nie napalaj się gdy wygrasz większą kwotę. Zwykle potem postawisz więcej i przegrasz. Emocje i zachowania typu „jutro się odegram” odłóż na półkę. Musisz podchodzić do typowania jak do zwykłej pracy. Im lepiej typujesz i analizujesz, tym więcej wygrywasz.

23) Nie obstawiaj wszystkiego jak leci, bo nie sposób znać ludzi i zespoły z kilkudziesięciu lig i rozgrywek. Wybierz bliską Ci dziedzinę sportu i staraj się jak najlepiej ją poznać. Zobaczysz, jak łatwo będzie Ci potem wytypować zwycięzcę.

24) Sport nie zawsze jest czysty, więc nie zawsze wynik jest taki, jakiego się spodziewasz. Mecze mogą być „sprzedane”, a afer w sporcie nie brakuje. Bierz też takie okoliczności podczas zastanawiania się nad wynikiem, szczególnie słabych lig i drużyn.

25) Szanuj pieniądze, które wygrywasz. Nie mów sobie, że skoro wygrałeś to możesz odpuścić i założyć się o niepewny mecz lub spotkanie. Każdy zakład obstawiaj tak, jakby był najważniejszy w życiu.

26) Czytaj i odwiedzaj serwisy WWW, w których osoby przedstawiają swoje przewidywania i typy. Umieszczane komentarze pozwolą Ci zorientować się co aktualnie dzieje się w drużynach. Oczywiście zwracaj uwagę na to, kto typuje wyniki. Adresy serwisów „doradczych” znajdziesz w dziale z linkami.

27) Praktyka czyni mistrza – im więcej grasz, tym większego nabywasz doświadczenia. Nie przejmuj się tym, że na początku możesz przegrać. Nie wpadaj w panikę.
Nie kieruj się sympatią do konkretnej drużyny, oceniaj jej możliwości racjonalnie i obiektywnie.

To jest ogólnie wszystko ujęte trzeba pamiętać że w sporcie jest dużo niespodzianek a PEWNIAKI nie istnieją