Obstawianie meczy cs go – esport w świecie zakładów bukmacherskich

esport ile zarabiaja esportowycy lol cs go - Obstawianie meczy cs go – esport w świecie zakładów bukmacherskich

Obstawianie meczy cs go to coraz bardziej dochodowy biznes. Branża esportu coraz bardziej zachwyca pod wieloma względami: liczby fanów, poziomu rozgrywek, puli nagród w największych turniejach. Nie może zatem dziwić fakt, że coraz więcej osób decyduje się również na obstawianie wydarzeń esportowych. A najpopularniejszą dyscypliną jest oczywiście Counter Strike: Global Offensive. Czy obstawianie CS GO jest bezpiecznym rozwiązaniem i oferuje większe prawdopodobieństwo zysku niż np. piłka nożna?

Obstawianie CS GO – rodzaje zakładów esport

Obstawianie CS GO jest rodzajem zakładu dwutorowego. W zdecydowanej większości przypadków nie ma tu możliwości remisu. Najpopularniejszym zakładem jest oczywiście wskazanie zwycięzcy meczu. Popularnym zakładem jest również under / over na liczbę punktów w poszczególnej rundzie. Najpowszechniejszy system rozgrywek zakłada, że do zdobycia punktu w całym meczu potrzebne jest wywalczenie 16 punktów na jednej mapie. Jedna z drużyn musi uzyskać przewagę dwóch punktów. Natomiast liczba wygranych rund potrzebnych do wygrania meczu jest różna i zależy od zasad turnieju. Najpopularniejsze systemy to Best of 3 oraz Best of 5.

 

esport ile zarabiaja esportowycy lol cs go - Obstawianie meczy cs go – esport w świecie zakładów bukmacherskich

Strona do obstawiania CS GO za kasę

Aktualnie niemal każdy bukmacher udostępnia szeroką ofertę zakładów na wydarzenie CS GO. To zdecydowanie największa i najpopularniejsza dyscyplina w świecie esportu. Świadczy o tym liczba drużyn, fanów, a także ogromne pule nagród w międzynarodowych turniejach. Bukmacherzy mogą się różnić pod względem rozbudowania oferty. Serwisy wyspecjalizowane w esporcie oferują zakłady nawet na mniej popularne turnieje rozgrywane na całym świecie.

Gdzie obstawiać mecze CS GO 2018?

Niezależnie od tego, na jaki legalny serwis bukmacherski się zdecydujemy, oferta zakładów na CS GO powinna być satysfakcjonująca. Do wyboru mamy zatem: LVbet, Forbet, Totolotka, Milenium, Etoto oraz Fortunę. Na szczególną uwagę zasługuje natomiast bukmacher STS, który współpracuję z Polską Ligą Esportową i dzięki temu, może mieć w swojej ofercie zakłady specjalne na polskie rozgrywki CS GO. Jakie drużyny z Polski cieszą popularnością graczy przy obstawianiu? W międzynarodowym rankingu wysokie pozycje zajmują dwa polskie zespoły: AGO Esport oraz Virtus.pro.