Najlepsze strony bukmacherskie z typami na wydarzenia sportowe

83 - Najlepsze strony bukmacherskie z typami na wydarzenia sportowe

Wielu typerów w swojej bukmacherskiej karierze przechodzi okres zwątpienia. Zazwyczaj po serii nietrafionych kuponów pomimo dokładnej analizy oraz stosowania właściwego systemu. Kiedy postępujemy zgodnie ze swoimi zasadami, a mimo to nie możemy uzyskać optymalnych wyników, pojawia się zwątpienie oraz zniechęcenie. Część osób postanawia zatem znaleźć typy profesjonalnych graczy z najlepszymi wynikami zysków. Jednak gdzie znaleźć najlepsze strony bukmacherskie z typami innych graczy? Takich serwisów jest oczywiście mnóstwo, jednak nie wszystkie mogą nam zagwarantować świetne wyniki i wysoki bilans zysków czyli Yield.

Kieruj się opiniami innych użytkowników

Prawdę w Internecie powiedzą Ci tylko użytkownicy. To właśnie dzięki największym forom internetowym jesteśmy w stanie poznać odczucia innych graczy na temat bukmacherów, a także serwisów oferujących typy. Najlepsze strony bukmacherskie zazwyczaj są niezwykle popularne, bowiem każdego dnia, szerokie grono użytkowników sieci poszukuje profesjonalnych typów na wydarzenia sportowe. Dlatego też, takie strony niejednokrotnie są szeroko komentowane na forach. Możemy również dowiedzieć się więcej na temat najlepszych graczy, których powinniśmy obserwować aby zapożyczyć sobie ich typy bukmacherskie na własnym kuponie.

Najlepsze strony bukmacherskie z typami na piłkę nożną to często również zwykłe fora internetowe. Gracze dzielą się miedzy sobą typami dokonując jednocześnie krótkiej analizy. Powinniśmy jednak wybierać fora, na których możemy prześledzić faktyczne dokonania graczy. Jeżeli istnieje tam system rankingowy, jest to dobra propozycja. Jeżeli możemy wyłącznie czytać posty, niestety nie dowiemy się, który gracz oferuje najciekawsze typy bukmacherskie na piłkę nożną. To jednak nie wszystkie kryteria jakimi powinniśmy się kierować w poszukiwaniach najlepszej strony z typami.

Skuteczność nie jest najważniejsza

Najlepsze strony bukmacherskie dają graczom możliwość stworzenia konta i wzięcia udziału w wirtualnej lidze typerów. Dzięki temu mamy pewność, że użytkownik nie może usuwać nieudanych kuponów, a jego statystyki nie są w żaden sposób „podkręcane”. Większość graczy szukając profesjonalnych typów kieruje się przede wszystkim skutecznością. Jest to jednak duży błąd, ponieważ częsta trafialność kuponów nie zawsze jest gwarancją zysku. Niektórzy typerzy nabijają statystyki na obstawianiu pewniaków po bardzo niskich kursach. To oczywiście sprawia, że potencjalne wygrane są bardzo niskie, a ewentualna wpadka faworyta przynosi dużą stratę. W ten sposób, nawet 90-procentowa skuteczność może się okazać mało efektywna.

Znacznie ważniejszy jest bowiem wskaźnik Yield. To właśnie nim powinniśmy się kierować. Najlepsze strony bukmacherskie z typami pozwalają sprawdzić Yield wszystkich typerów zarejestrowanych w lidze? Czym jest ten wskaźnik? To bilans wyrażający stosunek zysku do postawionych stawek. Każdy Yield na plusie odnotowany w długim przedziale czasu na wielu postawionych zakładach jest już bardzo dobrą wizytówką. A zatem sprawdzając Yield musimy również sprawdzić czas oraz ilość zakładów postawionych przez graczy. To najlepsza metoda na odkrycie profesjonalnych graczy, którzy doskonale opanowali regularne notowanie zysków na zakładach bukmacherskich.

Najlepsze strony bukmacherskie

A zatem podsumowując powyższe informacje, najpierw kierujmy się opiniami innych użytkowników jakie znajdziemy na forach internetowych. W ten sposób będziemy w stanie wybrać najciekawsze propozycje cieszące się dużym zaufaniem. Następnie szukamy kilku typerów o najwyższym wskaźniku Yield odnotowanym w dłuższym przedziale czasowym. To bardzo ważne, ponieważ wysoki Yield jest ważnym czynnikiem jedynie w przypadku długotrwałego obstawiania zakładów bukmacherskich. Pamiętajmy jednak, że na cudzych typach również możemy się sparzyć. Nawet najlepsi gracze mają słabsze okresy znacznie odbiegające od ich zwykłych wyników. Miejmy to na uwadze i zastanówmy się, czy nie chcemy jeszcze raz spróbować swoich własnych sił w obstawianiu zakładów. Koniecznie sprawdź również nasz ranking bukmacherów, w którym opisujemy dostępne promocje kursowe oraz zakłady bez podatku od stawki, w których prowizje pokrywa bukmacher.