LVbet opinie klientów

Odbierz pakiet powitalny 1000zł na pierwszy zakład i 500zł na drugi

Poznaj LvBet opinie klientów: choć bukmacher LVbet należy do grona najmłodszych bukmacherów i funkcjonuje dopiero od 2016 rynku, serwis zdobył już bardzo przychylne opinie wielu klientów, o czym przekonamy się na forach internetowych poświęconych zakładom bukmacherskim. Co więcej, liczne, niezależne strony o tematyce bukmacherskiej umieszczają serwis w czołówce TOP 3 najlepszych bukmacherów w Polsce.

lvbet opinie klientów bukmachera

Klienci chwalą elegancki i przyjemny wygląd serwisu, niezwykle bogatą ofertę, pełne bezpieczeństwo ze strony bukmachera, dobry kontakt z obsługą klienta, a także ciekawą ofertę promocyjną. Gracze chwalą również wysokość kursów oraz program lojalnościowy dostępny w serwisie. Jako wadę wskazują na brak aplikacji mobilnej, jednakże trwają pracę, aby ten brak nadrobić.

Trzeba przyznać, że LV Bet w pełni zasługuje na pozytywne LvBet opinie, ponieważ przekonuje nas do siebie dużym profesjonalizmem i dbałością o potrzeby każdego klienta. Co więcej, w serwisie położono bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo graczy i skrupulatnie przestrzega swoje obowiązki dotyczące ochrony danych osobowych osób zarejestrowanych w serwisie.

Jak podaje zapytany przez nas Pan Marek: „LvBet opinie przypadł mi do gustu najbardziej z oferty tych wszystkich bukmacherów. Wybieram go, bo dostęp jest łatwy i szybki, tak samo jak i weryfikacja która u innych bukmacherów była o wiele dłuższa. Od kilku dni widzę też, że można stosować przelewy ekspresowe, super sprawa”.

Dodatkowo wypowiedział się również Pan Tomasz: „Stała, dobra oferta na sporty walki i sporty motorowe, co bardzo mi się podoba albowiem właśnie z nich korzystam. Piłka nożna rzadziej, ale też widzę że jest tych zakładów od groma, dlatego moja opinia jest bardzo pozytywna”.

Trzecia wypowiedź pochodzi od Pana Marcina: „Cóż, LV weszło razem z marką Forbet i szczerze powiedziawszy dla mnie w tym pojedynku wygrywa zdecydowanie LV. Lepsza oferta, częściej trafiają do mnie bonusy i oferty bez podatku są ważnym dla mnie aspektem, ponieważ nie lubię dopłacać do swoich typów…”