Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce?

jaki bukmcher - Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce?

Jak zgadnąć który to najlepszy bukmacher w Polsce, kryteria są różne w zależności od potrzeb gracza. Dlatego też nie można jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce. Możemy jednak pokrótce przyjrzeć się ofertom wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce oraz wskazać ich charakterystyczne cechy. W ten sposób nowym graczom łatwiej będzie wybrać idealny serwis bukmacherski kierując się swoimi indywidualnymi oczekiwaniami.

najlepszy bukmacher - Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce?

Najstarszy polski bukmacher – Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotka chyba nikomu nie trzeba przestawiać. To najstarszy polski bukmacher działający już od 1992 roku. Swoje usługi świadczy za pośrednictwem serwisu internetowego oraz sieci ponad 400 lokali naziemnych. Bukmacher oferuje niezwykle bogatą ofertę i jako jedyny może nam zaproponować prestiżowe wydarzenia gonitw konnych oraz wyścigi chartów. Ogromną popularnością cieszą się również totalizatory piłkarskie Toto-Gol oraz Toto-Liga. Użytkownicy punktów naziemnych Totolotka mogą przygotować swój kupon w domu za pośrednictwem działu Toto-Mix. Kupon można następnie wydrukować i opłacić w punktach naziemnych bukmachera.

Nowi użytkownicy, którzy założą konto w serwisie Totolotka mogą otrzymać bonus powitalny do 500 PLN, a także darmowy zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Użytkownicy aplikacji mobilnej na ten moment mogą zagrać bez 12-procentowego podatku od stawki. Wszystkie dodatkowe opłaty uiści bowiem za nas bukmacher internetowy Totolotek.

Młode pokolenie zakładów bukmacherskich – LVbet zakłady bukmacherskie

LVbet to bardzo młoda firma bukmacherska działająca na rynku od 2016 roku. Serwis w zawrotnym tempie zbudował dużą popularność i zyskał zaufanie graczy. Na pytanie jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce często usłyszymy w odpowiedzi właśnie markę LVbet. Mamy tu bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych oraz esportowych, zakłady na żywo, a także dodatkowe zakłady specjalne. LVbet świadczy swoje usługi również za pośrednictwem punktów naziemnych, których w Polsce znajdziemy około 60. Bukmacher słynie z bardzo rozbudowanej i atrakcyjnej oferty promocyjnej.

Nowi użytkownicy LVbet mogą skorzystać z bonusu powitalnego w wysokości 1000 PLN. Na ten moment jest to największy bonus powitalny oferowany przez legalnych bukmacherów w Polsce. W serwisie internetowym działa także program lojalnościowy, w którym za każdy obstawiony zakład przyznawane są punkty. Następnie, punkty można wymienić na cenne nagrody.

Czeska firma z polskim obywatelstwem – Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna to bukmacher wywodzący się z Czech, jednakże zdecydowanie większą popularnością cieszy się w naszym kraju. To oficjalny sponsor warszawskiego klubu Legia Warszawa. Za sprawą posiadania siedziby w Polsce, firma uzyskała pozwolenie Ministra Finansów na prowadzenie legalnych usług bukmacherskich w Polsce. Operator posiada największą sieć lokali naziemnych liczącą blisko 600 lokali. Swoje usługi świadczy również za pośrednictwem serwisu internetowego. Fortuna oferuje nam bogaty wybór zakładów sportowych, zakładów na żywo, a także zakładów na sporty wirtualne.

Nowi klienci serwisu Fortuna mogą liczyć na bonus powitalny do 400 złotych, a także zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. To bardzo atrakcyjna oferta szczególnie za sprawą wysokiej stawki zakładu bez ryzyka. Dzięki niemu możemy w bardzo wydatny sposób zwiększyć nasz początkowy kapitał na zakłady bukmacherskie dostępne u legalnego operatora Fortuna.

Młodość i innowacja na polskim rynku – forBET zakłady bukmacherskie

ForBET zapoczątkował działalność na naszym rynku w lecie 2016 roku. Bukmacher bardzo szybko zyskał olbrzymie grono odbiorców, którzy na pytanie o to jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce bez wątpienia wskazywali na operatora forBET. Dlaczego? Otóż przez bardzo długi okres czasu, forBET nie pobierał od swoich graczy 12-procentowego podatku od stawki uiszczając tą opłatę z własnej kieszeni. Niestety musiało to generować zbyt wysokie koszty, bo firma zakończyła tą promocję. Operator posiada bardzo rozbudowaną ofertę na zakłady sportowe i esportowe, a także na zakłady na żywo. Ciekawym rozwiązaniem jest dział Betmarket, w którym możemy „skopiować” najbardziej lukratywne zakłady obstawiane przez innych graczy w ostatnim czasie.

ForBet oferuje wysoki bonus powitalny w wysokości 1200 PLN na start. W rzeczywistości jednak, bonus ten jest przyznawany w trzech „ratach”. Otóż trzy pierwsze wpłaty użytkownika mogą zostać wzbogacone o kwotę bonusową w wysokości 400 PLN.

Sprawdzona i zaufana marka – STS zakłady bukmacherskie

STS (Star-Typ Sport) to polski bukmacher działający od 1997 rynku. Swoje usługi świadczy za pośrednictwem strony internetowej oraz rozległej sieci 400 punktów naziemnych. STS przykuwa uwagę ze względu na bardzo rozbudowaną ofertę. Warto wspomnieć, że od kilku lat, STS regularnie przeprowadza coroczne Mistrzostwa Polski w obstawianiu zakładów na żywo. Zwycięzca zostaje nagrodzony kwotą 30,000 PLN. W serwisie internetowym działa także Klub STS, w którym najlepsi typerzy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody w zamian za wysokie miejsce rankingowe.

Operator STS przygotował dwie promocje dla nowych klientów. Pierwsza z nich to bonus bez depozytu w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 20 PLN. Natomiast gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty mogą wykorzystać bonus powitalny w postaci 500 PLN. STS posiada również bardzo ciekawe promocje okresowe, o których dowiemy się więcej na stronie głównej serwisu.

Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce?

bukmacherpl - Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce?

Na polskim rynku mamy zatem bardzo ciekawą konkurencje pomiędzy legalnymi operatorami zakładów bukmacherskich. Zważając na różnorodność oferty promocyjnej, a także bardzo rozbudowaną ofertę zakładów jakimi może się poszczycić każdy bukmacher, ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie: jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce. Wszystko zależy bowiem od naszych oczekiwań oraz celów jakie planujemy osiągnąć na zakładach bukmacherskich.

Jeżeli nadal nie wiesz którego bukmachera wybrać sprawdź nasz ranking bukmacherów tutaj.