Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe

83 - Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe

Jak obstawiac mecze czyli porady dla obstawiajacych 34a2z100kg8ndt5q2wta16 - Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe

Tutaj chciałbym przedstawić najbardziej przydatne – moim zdaniem – porady dotyczące gry u internetowych bukmacherów.

Tutaj chciałbym przedstawić najbardziej przydatne – moim zdaniem – porady dotyczące gry u internetowych bukmacherów a także interesujące strony dotyczące bukmacherstwa w sieci. Zapraszam do zapoznania się z nimi i życzę miłej lektury.

Jak grać aby wygrać:

Najważniejszą zasadą jest to, że: nie ma 100 procentowych pewniaków, czyli nawet najlepszy zespół może przegrać z najgorszym.

Analizuj tabele i wcześniejsze spotkania bo tylko głęboka wiedza o aktualnym stanie drużyn pozwoli Ci dobrze wytypować wynik. Poznaj nie tylko wyniki i wcześniejsze mecze zespołów, ale i kluczowych zawodników oraz ich stan w dniu meczu (czy pauzują, czy nie mają kontuzji, itp).

Nie porównuj starego sezonu do nowego ponieważ wtedy to następują zmiany zawodników i zmiany w klubach przez co zmienia się ogólny obraz sytuacji.. Nowy sezon to zwykle nowe drużyny, które mogą grać inaczej niż kilka miesięcy temu.

Na początku sezonu wstrzymaj się z dużymi sumami. Obserwuj jak grają drużyny i jaki poziom prezentują. Dotyczy to każdej rozgrywki, w hokeja, w tenisa, sportów motorowych.

Podobnie uczyń i na koniec sezonu. Zwykle wszystko jest już jasne i zespoły nie walczą tak zaciekle jak na początku sezonu, bo z 10 miejsca na pierwsze już nie awansują.

Na własnym boisku wygrywa się częściej, więc jeżeli zespoły mają podobne szanse i notowania, lepiej obstawić drużynę gospodarzy i ewentualnie podeprzeć się remisem.

Dodawaj remisy jeżeli to możliwe – mimo tego, że spadnie kurs, zwiększasz znacznie możliwość wygranej.

Jeżeli stawiasz taką samą kwotę na wszystkie spotkania (np. 2 zł), musisz stosować wysokie kursy, bo inaczej szybko pozbędziesz się gotówki, gdy nie będziesz celnie obstawiać. .

Kiedy kursy na obie drużyny w jednym spotkaniu przekraczają 2.0, możesz obstawić dwa wyniki na taką samą kwotę. Jeżeli nie padnie remis i tak wygrasz, często więcej niż stawiając 1X, X2 lub 12.

Bukmacher z cash out 1 - Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe

Kolejne, cenne rady:

Bukmacher może się mylić i nie zawsze niski kurs oznacza, że drużyna może wygrać. Stawki typuje człowiek, omylny jak każdy. Poznaj drużyny zanim wyłożysz na zakład duże pieniądze. U internetowych bukmacherów pomyłki zdarzają się rzadko, ale są. Naszym zadaniem jest je wyłapać zanim kursy zostaną poprawione.


Myśl twórczo
, wykonuj analizy aktualnych i zeszłych sezonów, obserwuj jak zachowują się dane ligi lub rozgrywki, a z pewnością dostrzeżesz pewne prawidłowości, np. zwykle wysokie wyniki padają w ligach skandynawsich a w miare przewidywalne wyniki występują w lidze niemieckiej i angielskiej. Przy dokonywaniu analiz pomocne są statystyki meczy, które są dostępne w większości serwisów bukmacherskich.

Pamiętaj, że wiele drużyn kiedy przygotowuje się do tzw. „wyższej półki” odpuszcza sobie mecze ligowe. Ostrożnie podchodź też do meczy towarzyskich, których celem jest często sprawdzenie danego zespołu a składy dobierane są eksperymentalnie.

Stawiaj na dokładne wyniki np. (1:1, 0:2), najlepiej od razu na kilka, bo gdy trafisz kupon zwraca się postawiona stawka.

Nie daj się ponieść emocjom gdy wygrasz większą kwotę ponieważ łatwo popaść w euforię a wtedy nie myślisz trzeźwo.  Stawiasz więcej i z reguły przegrywasz, a serwisy bukmacherskie się cieszą, gdyż zwracasz im to co wcześniej tam wygrałeś.  Musisz podchodzić do typowania jak do zwykłej pracy. Im lepiej typujesz i analizujesz, tym więcej wygrywasz.

Nie obstawiaj wszystkiego jak leci. To nie ma sensu. Nawet profesjonalni typerzy, którzy ustalają kursy dla serwisów bukmacherskich mają swoje „działki” którymi się zajmują.  Wybierz więc dyscypline sportu, która jest Ci bliska i w której dobrze się orientujesz. Analizuj, czytaj najnowsze newsy dotyczące wybranych drużyn, zdobywaj wiedze a to zaowocuje w przyszłości.

Na jednym kuponie stawiaj nie więcej niż 4-5 spotkań. Mniej znaczy pewniej a prawdopodobieństwo trafienia 10 meczy jest marginalne. Serwisy bukmacherskie kuszą zakładami kombinacyjnymi złozonymi z wielu zdarzeń ponieważ wiedzą, że trafienie takiego kuponu jest bardzo mało prawdopodobne. A przekonanie graczy do zakładów kombinacyjnych z dużą liczbą zdarzeń to dla nich łatwe pieniądze.

7a1bb2f23b80964d4b943bb9a6d04328 - Jaki bukmacher i zasady gry w zakłady sportowe

Sport nie zawsze jest czysty , więc nie zawsze wynik jest taki, jakiego się spodziewasz. Mecze mogą być „sprzedane”, a afer w sporcie nie brakuje. Bierz też takie okoliczności pod uwagę podczas zastanawiania się nad wynikiem, szczególnie słabych lig i drużyn.  Zdarza się że faworyt remisuje z drużyną z końca tabeli, wtedy bukmacherzy zarabiają krocie, a Ty jesteś do tyłu.

Szanuj swoje pieniądze , które wygrywasz w serwisach bukmacherskich. Obstawiaj tylko mecze, w których naprawdę spodziewasz się korzystnego dla Ciebie wyniku.

Czytaj i odwiedzaj serwisy www, w których osoby przedstawiają swoje przewidywania i typy. Umieszczane komentarze pozwolą Ci zorientować się co aktualnie dzieje się w drużynach. Adresy serwisów „doradczych” znajdziesz poniżej. Darmowe typy również znajdują się na jednej ze stron tego serwisu.

Jeśli jesteś zwolennikiem grania na ilość goli. czyli tzw. overy to bardzo korzystne będą dla Ciebie oferowane przez serwisy bukmacherskie zakłady live. Osobiście przy tym sposobie gry doradzam wstrzymywanie się z postawieniem na gola do 40 minuty w pierwszej połowie i 85 minuty w drugiej. Pod koniec obu połów statystycznie pada najwięcej bramek a kursy na gola 5 minut przed końcem są bardzo wysokie i wynoszą przeważnie 3-6. Więc nawet jeśli nie uda się nam trafić za pierwszym czy drugim razem to to za trzecim jeśli padnie bramka w tym czasie pieniądze zwrócą się nam z nawiązką. Zarówno w betathome jak i expekt możemy wypróbować ten sposób gry.

Praktyka czyni mistrza – im więcej typujesz, tym większego nabywasz doświadczenia.

Nie obstawiaj nigdy więcej na jeden kupon niż 10% całości Twojego kapitału

Stosowanie powyższych zasad w zakładach bukmacherskich wyraźnie zwiększy prawdopodobieństwo Twoich wygranych. Jednak trzymaj się ich zawsze ponieważ tylko konsekwencja i wytrwałość przyniesie spodziewane efekty. Pamiętaj bowiem, że sprzymierzeńcem gracza jest właśnie konsekwencja natomiast sprzymierzeńcem bukmachera niestałość decyzji podejmowanych przez graczy.