jak oszukać automaty do gier

22b1d053 bee0 45e9 98e2 9aa4ce83d850 - jak oszukać automaty do gier

Już niedługo, w Polsce otwarte zostaną pierwsze, legalne salony z automatami do gier. Do końca 2018 roku zgodnie z zapowiedziami wystartować powinno również jedyne legalne kasyno internetowe. To świetna wiadomość dla wszystkich graczy preferujących rozgrywkę na „jednorękim bandycie”. Z tej okazji zastanawiamy się, jak zwiększyć swoją szanse na automatach slotowych.

Jak wygrać na automatach slotowy? Zapoznaj się z jego budową!

Wielu graczy popełnia klasyczny błąd nadmiernie ufając swoim umiejętnościom. W końcu automat slotowy to nic trudnego. I nagle, w przypadku bardziej rozbudowanych maszyn dochodzi do konsternacji. Gracz nie wie co właściwie dzieje się na ekranie. Przed rozpoczęciem rozgrywki zapoznaj się z budową i schematem danego automatu. Jakie stawki można wnosić? Jaka jest lista wypłat? Ile linii wygranych przewiduje automat? Czy występują w nim symbole Wild i Scatter? Dokładna znajomość danej gry znacznie zwiększa Twoje szanse na sukces.

22b1d053 bee0 45e9 98e2 9aa4ce83d850 1 - jak oszukać automaty do gier

Automaty do gier z jackpotem – kumulacje w końcu pękają

Dużą popularnością cieszą się automaty slotowe z progresywnym jackpotem. Na tych maszynach, wszystkie stawki wprowadzone przez graczy zasilają pulę nagród. Można ją rozbić poprzez ułożenie najwyższej kombinacji symboli. Jest to niezwykle trudne, ponieważ prawdopodobieństwo takiej kombinacji jest nikłe. Pamiętajmy jednak, że każda kumulacja kiedyś pęka. Podobnie jest w przypadku jackpotów na automatach slotowych. Wybierajmy zatem maszyny, w których pula nagród jest porządnie „napakowana”. To wskazuje, że już niedługo, któremuś z graczy dopisze szczęście.

Strategie gry na automatach slotowych

Na automatach slotowych możemy wykorzystać różnorodne strategie gry. Powszechnie stosowane są oczywiście progresje. Zarówno klasyczna jak również ciąg Fibonacciego. W przypadku „jednorękich bandytów” w grę wchodzą wyłącznie systemy przemyślanego stawkowania, choć zdarzają się gracze, którzy na bardziej rozbudowanych automatach szukają pewnych luk zwiększających szanse na wygraną. Na koniec jeszcze jedna rzecz. Jakie automaty do gier wybierać by łatwiej wygrywać? Przede wszystkim tzw. hot sloty, które częściej obdarowują gracza wygrywającymi symbolami.