Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać

legalni bukmacherzy online w polsce - Jak obstawiać zakłady bukmacherskie żeby wygrać

Gra przez Internet jest prosta, bezpieczna i łatwo dostępna. Możemy grac 24h na dobę i stawiać o dowolnej porze dnia czy nocy do samego rozpoczęcia spotkania. Moim zdaniem bukmacher ma więcej zalet jak wad i jeśli zagrasz raz będziesz grał cały czas.

Rejestracja

Aby móc grac u bukmachera Internetowego, musisz otworzyć konto przez rejestracje na stronie wybranego bukmachera. Kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz ID/login użytkownika. Tego osobistego ID/loginu użytkownika, używaj zawsze, kiedy kontaktujesz się z bukmacherem. Otworzenie konta jest darmowe a zlikwidować konto możesz w każdej chwili. Wszelkie transakcje na twoim koncie, są rejestrowane w sposób podobny do transakcji w bankach. Posiadasz całkowitą kontrole nad swoimi zakładami. Rejestracja u internetowego bukmachera do niczego nie zobowiązuje – czy skorzystasz z oferty bukmachera i będziesz dokonywał tam zakładów zależy wyłącznie od Ciebie.

Wpłata pieniędzy

Aktywujesz swoje konto, deponując pieniądze na swoim koncie użytkownika poprzez wpłatę pieniędzy na konto bankowe bukmachera, dokonując depozytu karta płatniczą lub poprzez wykorzystanie płatności online tj. Moneybookers, Neteller, Western Union. Jeżeli dokonujesz depozytu karta płatniczą, pieniądze są na Twoim koncie przed upływem minuty i możesz od razu rozpocząć grę. Kiedy dokonujesz depozytu poprzez Bank pamiętaj, aby podczas składania depozytu, wpisać swój ID użytkownika oraz Imię i Nazwisko. Transakcja zajmuje z reguły od 1-5 dni bankowych. W momencie otrzymania potwierdzenia o dotarciu Twojego depozytu z banku, otrzymujesz pieniądze na Twoje konto użytkownika i możesz zacząć grać.

Zawieranie zakładów

Gra u bukmachera jest bardzo prosta. Jeżeli posiadasz już pieniądze u bukmachera możesz zacząć zawierać zakłady. Logujesz się wpisując nazwę użytkownika/ID oraz hasło wybrane przy rejestracji. Kiedy się zalogujesz do swojego konta, będziesz mógł umieścić zakład na zdarzenia o kursach, jakie oferuje w tej chwili wybrany przez Ciebie bukmacher. Po prostu wybierasz dyscyplinę oraz zdarzenie, na które chcesz zagrać i klikasz na kurs lub go odpowiednio zaznaczasz. Na jednym kuponie możesz dodać do nawet kilkudziesięciu zdarzeń. Następnie wybierasz stawkę, za jaka chcesz umieścić kupon i potwierdzasz zakład.

Odbieranie i wypłacanie wygranej

Wygrana jest wypłacana automatycznie na Twoje konto użytkownika, po zakończeniu ostatniego zdarzenia z twojego kuponu. W każdej chwili możesz zgłosić chęć wypłaty wygranej na Twoje konto bankowe (możliwe są także wypłaty czekiem, na konta płatności online: Neteller, Moneybookers). Pierwsze wypłaty u bukmacherów zazwyczaj są darmowe (Expekt nie pobiera żadnych opłat od wypłat wygranych). Pieniądze wpływają na Twoje konto bankowe, nawet na następny dzień, w zależności od Twojego banku (trwa to do ok. 5 dni).

Lepsze wysokie kursy

Bukmacherzy internetowi oferują jedne z najlepszych kursów na rynku. Oferują kursy bezpośrednio w internecie, utrzymują koszty administracyjne na niskim poziomie i dzięki temu, mogą zaoferować lepsze kursy niż tradycyjne firmy bukmacherskie. W wielu internetowych firmach bukmacherskich możesz również grac single, musisz jedynie wskazać poprawny wynik jednego zdarzenia. To oznacza większe szanse dla Ciebie, jako klienta. Dodatkowo bukmacherzy oferują stale kursy, co oznacza ze zawsze wiesz, że kurs za jaki umieściłeś kupon, jest takim jaki otrzymasz po zakończeniu zdarzenia. Bukmacherzy regularnie zmieniają kursy na liście kursowej, ale możesz być spokojny, kurs za jaki zagrałeś jest potwierdzony w momencie złożenia zakładu i jeżeli wygrasz to właśnie przez niego będzie wyliczana Twoja wygrana. Wysokość kursów u różnych bukmacherów uwzględnia nasz ranking bukmacherów.

Bezpieczeństwo

Bukmacherzy w internecie używają najnowszej technologii, aby utrzymywać wysoki poziom bezpieczeństwa dla swoich klientów. Wszelkie transakcje pomiędzy klientem a bukmacherem są kodowane. Odpowiedzialni za to inżynierowie techniczni, posiadają wieloletnie doświadczenie w obsługiwaniu stron, które przetwarzają olbrzymia liczbę transakcji i użytkowników. Strony bukmacherów stworzone są w taki sam sposób jak serwisy bankowe i papierów wartościowych. Pamiętaj ze ważnym jest abyś Ty – jako klient, zachował konieczne środki ostrożności i przetrzymywał swoje hasło w bezpiecznym miejscu, tak, aby nikt niepowołany nie mógł go użyć, oraz pamiętaj, aby zawsze wylogować się po każdej zakończonej sesji.