iForbet opinie klientów

Kliknij i zgarnij 1200zł od ForBet!

Bukmacher forBET opinie klientów

Serwis forBET przebojem wdarł się na polski rynek bukmacherski. Zakrojona na szeroką skalę akcja marketingowa opierająca się w szczególności na reklamowaniu serwisu jako jedynego bukmachera niepobierającego podatku od każdej stawki przyniosła wymierny efekt w postaci wielu nowych graczy. Popularność serwisu nieco spadła, od momentu, gdy oferta z brakiem podatku została wycofana ze względu na zbyt wysokie koszty dla bukmachera. Niemniej jednak forBET wciąż posiada bardzo szerokie zaplecze stałych klientów w swoim serwisie.

Forbet opinie klientów – gracze chwalą bogatą ofertę oraz ciekawe promocje umożliwiające wygranie dodatkowych środków. Jako zaletę serwisu wymieniają również bardzo przyjemny design oraz łatwą obsługę. Wśród minusów wskazują na brak aplikacji mobilnej, brak sieci lokali naziemnych, a także brak programu lojalnościowego. Obecnie, bukmacher pracuje nad wszystkimi powyższymi punktami i nie wyklucza, że zostaną one dodane już w roku 2018.

forBET jest szczególnie doceniany przez graczy stawiających na dobrą zabawę oraz rozrywkę płynącą z obstawiania wydarzeń sportowych u tych graczy forbet ma dobre opinie. Niskie progi depozytów oraz promocja Cashback pozwala w pełni wykorzystać potencjał serwisu w tych celach. Zaawansowani gracze jako zaletę wymieniają brak limitów ograniczających maksymalne wygrane. Spore grono użytkowników wskazuje minus w postaci bonusu powitalnego, który jest obciążony dosyć wymagającymi warunkami obrotu bonusem.

forbet opinie

Nagrody zdobyte przez serwis forBET

Ze względu na krótki okres działalności, bukmacher nie zdobył jeszcze żadnych nagród. Nie mniej jednak, przez niektóre niezależne serwisy internetowe jest bardzo wysoko oceniany na bazie opinii graczy korzystających z oferty tego bukmachera. Dużo więcej na temat serwisu powie nam nadchodzący rok 2018, w połowie którego serwis będzie obchodził swoje drugie urodziny.++

Programy lojalnościowe

Na ten moment, bukmacher forBET nie posiada w swojej ofercie żadnych programów lojalnościowych. Niedawno poinformował jednak o powstawaniu specjalnego VIP CLUBU dla aktywnych graczy. Każdy użytkownik będzie miał możliwość dołączenia do tego grona. Jakie przywilej będą płynąć z uczestnictwa w programie? Tego, póki co nie wiemy. W zapowiedzi bukmacher twierdzi, że już niedługo, najaktywniejsi gracze będą mogli otrzymać znacznie więcej.