ForBET Kod Promocyjny 2018 do 1200 PLN

Forbet – kod promocyjny

Bukmacher przygotował bardzo kod promocyjny dla nowych graczy, którzy utworzą konto w serwisie. Pierwszy depozyt wykonany przez użytkownika może zostać wzbogacony o bonusową kwotę w wysokości 100% wpłaty. iForbet kod promocyjny ten jest jednak ograniczony do maksymalnej kwoty w wysokości 600 PLN. Wiele do życzenia pozostawiają jednak warunki obrotu, które są bardzo restrykcyjne i mogą stanowić problem dla nowych graczy. Otrzymaną kwotę z kod promocyjny należy bowiem obrócić aż osiem razy na kuponach z kursem minimum 3,0.

To oznacza, że gracz, który otrzyma od bukmachera dodatkowe 600 PLN na grę, będzie mógł wypłacić środki zdobyte dzięki pieniądzom bonusowym dopiero po zagraniu za kwotę 4,800 PLN z kursem 3,0. Minimalna wpłata umożliwiająca skorzystanie z oferty powitalnej to 20 PLN. Nowi klienci mogą ponadto otrzymać dodatkowe 50 PLN, jeżeli posiadają specjalny kod udostępniony przez partnerów serwisu. W tym wypadku minimalny depozyt musi jednak wynosić 100 PLN

kod promocyjny

iForbet kod promocyjny – Oferty promocyjne dla stałych graczy

Wszyscy klienci serwisu forBET mają możliwość korzystania z oferty promocyjnej Cashback. Dzięki niej raz w miesiącu otrzymasz specjalny zwrot pieniędzy naliczany od wszystkich stawek wygranych i przegranych oraz pomniejszony o sumę wygranych pieniędzy. Bukmacher zwraca do 5% środków maksymalnie do kwoty 700 PLN. Najniższy możliwy zwrot wynosi 5 PLN. Zwrócone środki są dołączane do Twojego konta w formie bonusu i muszą został obrócone przynajmniej czterokrotnie przy kursie minimalnym 2,00. To dobra okazja, by odzyskać część utraconych środków w gorszym okresie rozliczeniowym, gdy nasze typy często okazywały się błędne.

Najsłynniejszą promocją bukmachera będącą znakiem rozpoznawczym forBET była oferta, w której wszyscy graczy serwisu byli zwolnieni z podatku 12% od każdej stawki. Koszty pokrywał bukmacher, a użytkownicy mogli cieszyć się większymi wygranymi. Było to jednak bardzo drogie rozwiązanie i po ponad roku działalności serwisu ostatecznie zniknęło z oferty. W jego miejsce pojawiła się promocja Gramy Razem. Dotyczy ona zakładów akumulowanych z przynajmniej trzema zdarzeniami. Kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 2,00. Gdy te warunki zostaną spełnione, połowa kwoty podatku od stawki zostanie zapłacona przez bukmachera forBET.

W serwisie nie brakuje innych ofert promocyjnych. Od czasu, gdy ambasadorem bukmachera został Artur Boruc, możliwe jest wygranie gadżetów z autografem polskiego golkipera. Dodatkowo forBET proponuje również promocje okresowe związane z najważniejszymi, zbliżającymi się wydarzeniami sportowymi. Dlatego też warto na bieżąco śledzić ofertę bukmachera.

cashback

Oferta bukmachera forBET

Serwis internetowy forBET posiada bardzo bogatą kolekcję dyscyplin sportowych oraz zakładów specjalnych, które możemy obstawiać w dowolny dla nas sposób. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo obszerna oferta zakładów na żużel oraz zapasy, które stały się specjalnością bukmachera. Wśród dyscyplin znajdziemy oczywiście najważniejsze dyscypliny sportowe takie jak: piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka, ale również mniej popularne sporty adresowane do koneserów i fanów bardziej niszowych dyscyplin takich jak: krykiet, unihokej czy curling.

Najważniejsze i najchętniej wybierane dyscypliny są dostępne w lewym panelu szybkiego wyboru. Nie stanowi jednak problemu odnalezienie innych, interesujących ofert ze względu na przyjemny interfejs i nawigacje w serwisie forBet. Na stronie możliwe jest wybranie odpowiadającego nam sposobu prezentacji kursów. Najpopularniejszym i standardowym jest oczywiście europejski system dziesiętny. Możemy jednak wybrać także systemy brytyjski lub amerykański.

Kupon w serwisie możemy tworzyć zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zaczynając od prostych kuponów single, aż po rozległe kupony akumulowane zwane przez wielu „tasiemcami”. W serwisie nie zabrakło najważniejszych rodzajów zakładów takich jak: handicap, over/under, ilość danych elementów w grze oraz wiele innych, ciekawych propozycji pozwalających na dokładne typowanie każdego wydarzenia na arenie gry. Nie mogło zabraknąć zakładów Live, w których kupony są przyjmowane w trakcie gry. Niektóre z najważniejszych wydarzeń sportowych są przez bukmachera forBET transmitowane dla wszystkich, aktywnych klientów serwisu.

forbet strona

Recenzje bukmacherskie – forBET

forBET to polski, internetowy bukmacher działający na polskim rynku od roku 2016. Licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych spółka otrzymała 4 maja 2016 roku. Na ten moment, bukmacher nie posiada sieci punktów stacjonarnych, ale niejednokrotnie podkreślał, że jest w fazie planowania lokalizacji pierwszych salonów, w których gracze będą mieli możliwość wnoszenia zakładów bukmacherskich poza serwisem internetowym.

Operator bardzo szybko zdobył ogromną popularność, ze względu na brak 12-procentowego podatku od stawki każdego zakładu. Spółka opłacała te prowizje z własnej kieszeni, aby gracze mogli się cieszyć w pełni satysfakcjonującymi zakładami bez dodatkowych kosztów. Niestety, w drugiej połowie 2017 roku, ze względu na wysokie koszty takiej promocji, forBET zdecydował się zrezygnować ze swojej sztandarowej oferty, która była znakiem rozpoznawczym tego bukmachera. W ramach rekompensaty pojawiły się inne, korzystne oferty promocyjne.

Zakłady bukmacherskie są oficjalnym sponsorem kluby piłkarskiego Śląsk Wrocław. Po zakończeniu kariery reprezentacyjnej w listopadzie Artur Boruc został ambasadorem bukmachera. Ciekawostką jest, że mnóstwo osób korzysta z nazwy forBET, ze względu na adres internetowy serwisu. Kształt domeny był spowodowany istnieniem innej firmy o takiej samej nazwie. Serwis online jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze, co znacznie poprawia jakość rozrywki płynącej z obstawiania zakładów wzajemnych z operatorem forBE

forbet logo 2 - ForBET Kod Promocyjny 2018 do 1200 PLN

Punkty naziemne

Na ten moment, bukmacher nie prowadzi działalności polegającej na przyjmowaniu zakładów w naziemnych salonach gier. Od 2016 roku serwis umożliwia obstawianie wydarzeń sportowych wyłącznie za pośrednictwem serwisu internetowego. Bukmacher twierdzi jednak, że naziemne punkty są w fazie planowania i w roku 2018 powinny pojawić się pierwsze salony forBET. Na ten moment nie znamy potencjalnych lokalizacji oraz miast do których zawita operator. Tajemnicą pozostaje również wielkość planowanej sieci salonów naziemnych.

Kliknij i zgarnij 1200zł od ForBet!

Główne zalety serwisu forBET

Jeszcze do niedawna, w tym miejscu bez wątpienia napisalibyśmy, że forBET jest jedynym bukmacherem pokrywającym podatki od stawek swoich graczy. Niestety, ta oferta przeminęła, ale w zamian pojawiła się inna, którą uznamy za pierwszą, najważniejszą zaletę serwisu. Chodzi oczywiście o ofertę Gramy Razem, w której po spełnieniu niezbędnych warunków kuponu, serwis pokryje połowę kosztów związanych z podatkiem od stawki.

Jako drugą zaletę wymienimy bogatą ofertę ze szczególnym docenieniem bogatej gamy zakładów na zapasy i żużel. Dyscypliny te są specjalnością serwisu forBET, który oferuje nam szczególne kursy oraz ilość wydarzeń w obszarze tych sportów. Oferta dotycząca innych dyscyplin również jest bardzo atrakcyjna i pozwala dowolnie konstruować interesujące nas kupony. Ciekawym pomysłem ze strony serwisu jest sekcja Betmarket. Znajdziemy tu kupony innych graczy z największymi, potencjalnymi wygranymi. Jeżeli któryś kupon jest dla nas interesujący, możemy go powielić.

Trzecią zaletą w kontekście bukmachera forBET będzie bardzo przyjemny i ładny serwis internetowy stworzony na bazie trzech kolorów: białego, zielonego oraz ciemnego granatu. Całość jest miła dla oka i pozwala czerpać większą satysfakcję z gry. Również nawigacja w serwisie jest bardzo prosta, a odnalezienie interesujących obszarów oferty jest bardzo proste i komfortowe.

forbet promocje - ForBET Kod Promocyjny 2018 do 1200 PLN

Regulacje prawne bukmachera forBET

forBet jest zarządzany przez spółkę Casino Games, która 4 maja 2016 roku otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie legalnych zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Firma przestrzega również Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, dbając o bezpieczeństwo użytkowników swojego serwisu. Gracze mogą być zatem spokojni o wysoką jakość usług, a także o bezpieczeństwo swoich środków wpłaconych do wirtualnego portfela w serwisie.

Jak każdy legalny bukmacher w Polsce, forBET musi również przestrzegać kwestii podatkowych. Przez ponad rok działalności, serwis słynął z braku podatku od stawki, gracze nie musieli ponosić dodatkowych kosztów, ponieważ zajął się tym sam bukmacher. Obecnie jednak promocja ta już nie obowiązuje. Zamiast niej, po spełnieniu wymogów oferty Gramy Razem, gracze mogą liczyć, że połowa podatku od stawki za ich kupon zostanie uregulowana przez bukmachera. Drugim podatkiem jest oczywiście 10% podatek od każdej, jednorazowej wygranej wyższej niż 2280 PLN. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej znajdziecie w artykule: Legalni bukmacherzy – jakie warunku muszą spełniać?

Sponsoring bukmachera forBET

forBET jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław. Piłkarze tej drużyny występują w koszulkach z logiem firmy. Bukmacher sponsorował również finał wydarzenia Speedway European Championships w roku 2017. ForBet współpracuje również z następującymi drużynami sportowymi: Stal Gorzów Wielkopolski, Włókniarz Częstochowa, Stomil Olsztyn, GKS Tychy, Stal Rzeszów, GKŻ Wybrzeże, OKS Odra, ŁKS, Skra Bełchatów, RKS Radomiak Radom oraz Motor Lublin. Współpraca z federacjami polskiego żużla i zapasów pozwala serwisowi udostępniać bardzo szeroką ofertę na wydarzenia z obszaru tych dyscyplin sportowych.

forbet sponsoring - ForBET Kod Promocyjny 2018 do 1200 PLN

Płatności w serwisie forBET

Minimalna kwota depozytu w serwisie zależy od wybranej formy płatności. W niektórych istnieje opcja wpłacenia środków już od złotówki. Dostępne metody płatności to: Dotpay, PayU, TPay, Paysafecard, mPay oraz Skycash. Pośród tych metod możemy oczywiście wybrać błyskawiczny przelew bankowy oraz płatność kartą płatniczą. Maksymalny, jednorazowy depozyt również jest zależny od wybranej metody. Maksymalna granica wynosi jednak 10,000 PLN.

W przypadku wypłat są one dokonywane standardowym przelewem bankowym. Pieniądze pojawią się na naszym koncie bankowym w przeciągu 3 dni roboczych od momentu zlecenia wypłaty. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN. forBET nie pobiera żadnych dodatkowych prowizji związanych z wypłatą środków.

W serwisie nie występują limity na maksymalną wysokość stawki oraz potencjalnej wygranej na jednorazowym kuponie. W sekcji Betmarket możemy odnaleźć kupony innych graczy, które w przypadku prawidłowych trafów mogą zaowocować wygraną w wysokości nawet 100,000 PLN. Pamiętajmy, że każda wygrana powyżej 2280 PLN zostanie obniżona o 10% podatek.

Aplikacja mobilna

Na ten moment serwis nie posiada aplikacji mobilnej przystosowanej do wygodnego obstawiania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Bukmacher planuje jednak stworzenie takowej aplikacji. Serwis internetowy jest przystosowany do wyświetlania zawartości strony na urządzeniach mobilnych.

Zakłady bukmacherskie forBET – podsumowanie

Bukmacher forBET bardzo szybko podbił serca swoich klientów za sprawą braku podatków od stawek. Po zlikwidowaniu tej promocji, jego popularność nieco spadła, ale bukmacher z całą pewnością nie powiedział ostatniego słowa i szykuje kolejne, bardzo atrakcyjne oferty. Jedną z nich jest wprowadzenie programu lojalnościowego VIP Club, do którego będą mogli się przyłączyć wszyscy gracze. Spółka planuje również stworzyć sieć salonów naziemnych, a pierwsze punkty powinny pojawić się na terytorium Polski już w roku 2018.

Serwis zasługuje na pozytywną notę pomimo drobnych minusów takich jak brak aplikacji mobilnej oraz bonus powitalny z trudnymi warunkami obrotu. Pamiętajmy jednak, że forBET działa na rynku dopiero od lipca 2016 roku, a w tak krótkim czasie ciężko jest zadbać o wszystkie elementy swojej oferty. Dlatego też bukmacher wciąż pracuje nad poprawianiem jakości usług i oferowaniu graczom nowych, atrakcyjnych promocji. Ostatnio, ambasadorem marki został Artur Boruc.

ForBET pochwalimy za bardzo szeroką ofertę zakładów sportowych, liczne promocje umożliwiające czerpanie większej radości z gry, a także bardzo dobry serwis internetowy, który jest przyjemny dla oka oraz prosty w obsłudze i nawigacji. Jako zaletę wskazujemy również dużą dbałość o bezpieczeństwo klientów oraz ich środków. Czekamy z niecierpliwością na to, jakimi posunięciami zaskoczy nas bukmacher ForBET w nadchodzącym wielkimi krokami roku 2018.

mini mini mini forbet logo2 293x70 - ForBET Kod Promocyjny 2018 do 1200 PLN

Mistrzowski bonus do 1200zł!

Odbierz bonus