Expekt recenzja

Recenzje Expekt – szwedzki bukmacher z dwudziestoletnim stażem

W roku 2019 bukmacher Expekt będzie świętował swoje 20 urodziny na europejskim rynku. Firma wywodzi się ze Szwecji, ale zdobył dużą popularność także na naszym rynku. To zasługa Zbigniewa Bońka, który był oficjalnym ambasadorem tej marki. Firma zasłynęła także z licznych promocji adresowanych do mieszkańców danego kraju. Swojego czasu mieliśmy zatem ofertę, zakładu z cashbackiem na mecze polskiej Ekstraklasy.

images 48 - Expekt recenzja

Promocje Expekt dostosowane do potrzeb klientów

Bukmacher adresował specjalne oferty promocyjne dla graczy z krajów, w którym chciał zbudować silną pozycję. Dobrym przykładem jest Polska. Zatrudnienie Zbigniewa Bońka na ambasadora marki, sponsoring niektórych wydarzeń sportowych, a w końcu promocje na polskie rozgrywki. Jedną z najbardziej popularnych był zwrot pieniędzy za niektóre zakłady na polską Ekstraklasę. Jednak nie tylko mieszkańcy Polski byli rozpieszczani indywidualnie adresowaną ofertą promocyjną. W ten sposób bukmacher Expekt szybko zdobywał kolejnych klientów.

Bogata oferta bukmacherska dostępna w serwisie Expekt

U bukmachera Expekt można obstawiać kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a także zakłady specjalne z obszaru polityki, finansów, rozrywki oraz kultury. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się także zakłady esportowe. Pełna oferta bukmacherska Expekt jest bardzo rozbudowana i nie ulega wątpliwości, że każdy gracz znajdzie tu coś ciekawego dla siebie. Dodatkowo, najważniejsze wydarzenia sportowe ze świata wiążą się ze specjalnymi promocjami i bonusami.

Czy zakłady bukmacherskie Expekt są dostępne w naszym kraju?

Bukmacher Expekt niestety nie funkcjonuje już na polskim rynku. W kwietniu 2017 roku po wprowadzeniu nowelizacji ustawy hazardowej marka wycofała się a naszego rynku. Operator ten dokładał jednak dużych starań do zbudowania silnej pozycji w Polsce. Nie można więc wykluczyć, że w przyszłości Expekt zdobędzie licencję na świadczenie usług wzajemnych w naszym kraju. Na ten moment, serwis jest dostępny dla Polaków mieszkających po za granicami kraju.