Expekt opinie

Kliknij tu i zgarnij podwojenie depozytu do 900zł od eToTo!

Expekt opinie – co na temat bukmachera sądzą gracze?

Expekt to sprawdzona i uznana marka, która bardzo szybko zdobyła dużą popularność w Polsce za sprawą Zbigniewa Bońka, który stał się ambasadorem tej marki. Bukmacher z tego względu był często wybierany przez graczy z naszego kraju. Serwis zasłużył na pochwałę bonusu, szerokiej gamy promocji, oraz serwisu bukmacherskiego połączonego z kasynem. Niestety, na ten moment, serwis nie jest dostępny dla graczy z Polski. Mamy jednak nadzieję, że w najbliższej przyszłości bukmacher Expekt powalczy o polską licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych.

Pozytywne komentarze na temat oferty promocyjnej

Bukmacher Expekt często oferował promocje dostosowane do indywidualnych potrzeb graczy z konkretnych krajów. Przykładem mogą być zakłady typu cashback na mecze polskiej Ekstraklasy. To oczywiście spotkało się z dużym uznaniem ze strony graczy. Klienci serwisu Expekt twierdzą również, że bukmacher nie przesadza z warunkami obrotu i stara się ustanawiać regulamin przyjazny graczom. Pozytywnie oceniany jest także bonus powitalny dla nowych graczy w serwisie.

jak zarobić na zakładach bukmacherskich - Expekt opinie

Expekt opinie na temat funkcjonalności serwisu

Serwis bukmacherski Expekt jest bardzo pozytywnie oceniany ze względu na przejrzysty i czytelny wygląd strony internetowej. To sprawia, że obstawianie zakładów bukmacherskich nie sprawia żadnych trudności także początkującym graczom. Na pochwałę zasługuje również fakt, że bukmacher posiada swoją własną aplikację mobilną oraz stronę online przystosowaną do urządzeń mobilnych. To zwiększa dostępność oferty bukmacherskiej, a także spotyka się z pozytywnym odbiorem pośród graczy, którzy coraz częściej wolą obstawiać zakłady online przy pomocy urządzeń mobilnych.

znak dolara ze strzałkami obrotowymi 318 47923 - Expekt opinie

Opinie na temat metod płatności dostępnych w serwisie

Gracze mogą dokonywać wpłat za pośrednictwem kilkunastu, różnorodnych metod. Tradycyjny przelew bankowy, karta kredytowa oraz błyskawiczne przelewy internetowe. Serwis Expekt obsługuje także liczne portfele wirtualne takie jak Skrill czy Neteller. Swój bukmacherski portfel zasilimy także przy pomocy karty przedpłaconej paysafecard. Większość metod płatności umożliwia natychmiastowe zasilenie konta. Na wypłatę natomiast należy poczekać od 2 do 5 dni roboczych.