Expekt bonus

Expekt bonus – oferta promocyjna bukmachera

Expekt zawsze słynął z bardzo ciekawych promocji adresowanych do graczy z poszczególnych krajów. Wyjątkiem nie była Polska. Gracze z naszego kraju mogli liczyć na ciekawe promocje w obszarze piłkarskiej Ekstraklasy. Indywidualna oferta promocyjna dostosowana do wszystkich graczy sprawiła, że bukmacher zyskał sympatię setek tysięcy klientów z całej Europy. Czy w tym momencie, Expekt dalej proponuje ciekawe bonusy dla swoich graczy?

Expekt Bonus – jaki prezent na start oferuje bukmacher?

W przypadku bukmachera Expekt mamy do czynienia z klasycznym zakładem bez ryzyka z cashbackiem. Wystarczy zarejestrować konto w serwisie i zasilić go wpłatą w przedziale 3 – 50 euro. W zależności od wpłaconej kwoty, gracz może przeznaczyć jej równowartość na pierwszy zakład bez ryzyka. Warunkiem jest obstawienie spotkania z trzema możliwymi wynikami (1×2). Jeżeli trafimy, pieniądze stają się od razu naszą własnością i możemy je wypłacić bez konieczności spełniania warunku obrotu. Jeżeli przegramy, otrzymamy cashback czyli zwrot stawki.

system bukmacherski - Expekt bonus

Bonus bez depozytu w serwisie bukmacherskim Expekt

Nowi klienci mogą także liczyć na bonus bez depozytu, który umożliwia sprawdzenie wszystkich funkcji serwisu bez ryzyka strat. Wystarczy w trakcie procesu rejestracji zaakceptować warunki tej oferty promocyjnej. W zamian otrzymamy niewielką sumę pieniężną, której wysokość może co jakiś czas ulegać zmianom. Otrzymany bonus podlega warunkowi obrotu i będzie dostępny do wypłaty dopiero po dokonaniu pierwszego depozytu na stronie bukmacherskiej Expekt.

Promocje i bonusy Expekt dla stałych klientów

Wszyscy stali klienci serwisu mogą liczyć na atrakcyjne promocje specjalne. Są one dostępne z okazji najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Możemy zatem liczyć na bonus reolad, a także zakłady bez ryzyka na konkretne wydarzenia. W Expekt funkcjonuje także program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty i możemy je wymieniać na dodatkowe profity. Bukmacher dba zatem o potrzeby swoich graczy i stwarza wiele okazji do zdobycia bonusowych środków.