Etoto opinie klientów

Kliknij i odbierz do 1000zł na eToTo!

Bukmacher eToto opinie klientów

E-Toto jest mniej znanym bukmacherem na naszym rynku. Głównie ze względu na ograniczenia, takie jak, chociażby możliwość obstawiania zakładów sportowych jedynie w godzinach 8:00 – 22:00, a także brak zakładów na żywo w ofercie. Niemniej jednak bukmachera należy pochwalić za ciągłe udoskonalanie swojej oferty i dążenie do poprawy jakości świadczonych usług. Przełom może przynieść nowa wersja serwisu internetowego, która jest planowana na jesień 2017.

Poznajmy etoto opinie klientów zalety i wady. Wśród zalet, klienci chwalą profesjonalne podejście pracowników serwisu, szybką obsługę klienta, a także możliwość negocjowania kursów w przypadku zakładów ako z trzema zdarzeniami i stawką wynoszącą przynajmniej 500 PLN. W serwisie wciąż pozostaje kilka ważnych kwestii do uzupełnienia. Brakuje aplikacji mobilnej oraz programu lojalnościowego. Brakuje również większej liczby promocji dla stałych klientów. Plusem jest jednak sposób premiowania zakładów akumulowanych, w którym można zdobyć nawet dodatkowe 50% środków doliczonych do wygranej. Ogólnie rzecz ujmując opinie klientów etoto są pozytywne.

etoto opinie

Regulacje prawne bukmachera E-Toto

E-Toto Zakłady Bukmacherskie to spółka handlowa zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowniczym. Od roku 2012 bukmacher posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium Polski. Bukmacher przestrzega również europejskiej Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, co ma zapewnić klientom bezpieczeństwo i komfort.

Legalny bukmacher, jakim jest E-Toto, ma obowiązek odprowadzać podatki w imieniu graczy korzystających z oferty bukmacherskiej. Dlatego też każda stawka na zakład jest uszczuplana o 12-procentowy podatek od zakładów wzajemnych. Co więcej, w przypadku wysokich wygranych obowiązuje 10-procentowy podatek od jednorazowej wygranej powyżej 2280 PLN. Więcej informacji na temat ustawy hazardowej znajdziecie w poniższym artykule: