eFortuna – opinie klientów

Klikając tutaj zgarniasz bonus 200% do 100zł od eToTo.pl!

Zakłady bukmacherskie Fortuna – opinie klientów

Bukmacher cieszy się powszechnym uznaniem i dużym szacunkiem w oczach wielu miłośników zakładów bukmacherskich. To drugi, najstarszy bukmacher działający na polskim rynku już od 21 lat. Wielu klientów jako główną zaletę bukmachera wymienia bardzo bogatą ofertę z ciekawymi urozmaiceniami takimi jak zakłady specjalne, oferty Pojedynek oraz Ekspert+, a także możliwość typowania rezultatów wirtualnych sportów. Wiele osób docenia serwis również za szeroką gamę zakładów z dziedziny polityki oraz wydarzeń społecznych.

W kontekście zakładów bukmacherskich można natrafić na głosy, które jako minus wymieniają mało rozbudową ofertę promocyjną i niski bonus powitalny. W przypadku pierwszego zarzutu należy się jednak nie zgodzić, ponieważ bukmacher oferuje ciekawe oferty promocyjne oraz turnieje dla najlepszych typerów z atrakcyjnymi nagrodami. W przypadku bonusu powitalnego opinie klientów są takie że jest on przyzwoity, ale rzeczywiście, na rynku legalnych bukmacherów spotkamy się z korzystniejszymi bonusami oferującymi nam większą kwotę dodatkową na start.

Stali klienci eFortuny są bardzo zadowolenie z programu lojalnościowego, w którym zdobywane punkty można zamieniać na bonusy, zakłady bez ryzyka lub udział w licytacjach nagród przeczytaj na naszej stronie opinie klientów. Chwalona jest również mechanika serwisu internetowego, który jest czytelny i prosty w obsłudze. Komfort użytkowania zwiększa dodatkowo aplikacja mobilna. Wśród atutów bukmachera trzeba również wskazać największą sieć lokali naziemnych w Polsce, która liczy blisko 600 salonów.

fortuna - eFortuna - opinie klientów

Aplikacja mobilna w serwisie

Bukmacher posiada aplikację mobilną dostosowaną do smartfonów w systemem operacyjnym Windows lub Android. Dzięki temu gracze mogą wnosić zakłady bukmacherskie w każdym miejscu, dysponując dostępem do Internetu. Strona internetowa bukmachera również jest dostosowana do wyświetlania zawartości na ekranie urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nam jednak lepiej wykorzystać potencjał serwisu oraz szybciej odnajdywać interesujące nas oferty.

Nagrody przyznane bukmacherowi

Bukmacher nie posiada w swoim dorobku żadnych nagród, jednak należy wspomnieć o kilku kwestiach, które wyróżniają go na tle konkurencji. Opinie klientów są bardzo pozytywne. Pod względem daty otrzymania zezwolenia Ministerstwa Finansów, eFortuna jest najdłużej działającym bukmacherem na rynku. Firma należy do Fortuna Entertaiment Group, która stanowi największą w Europie Wschodniej i Środkowej grupę prowadzącą zakłady wzajemne nie tylko na terenie Polski, ale również Czech, Słowach i Węgrzech.

Od roku 2010 spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, a cena jednej akcji tej spółki jest warta około 29 PLN (stan na listopad 2017). Firma wspiera wydarzenia: eFortuna Cieszyński Bieg, turnieje siatkówki Plaża Open oraz szkółkę piłkarską LUKAM 2010. Od roku 2014 eFortuna jest nieprzerwanie głównym sponsorem Legii Warszawa. Rok temu kontrakt został przedłużony na kolejne sezony. Piłkarze Stołecznemu Klubu występują w koszulkach z logiem bukmachera.