Darmowy bonus u bukmachera – czy to w ogóle możliwe?

bez5 - Darmowy bonus u bukmachera – czy to w ogóle możliwe?

Na co zwracamy uwagę przy wyborze zakładów bukmacherskich? To oczywiste. Na ofertę promocyjną. W przypadku ogólnej oferty zakładów sportowych niemal każdy serwis gwarantuje nam dostęp do niezliczonej liczby wydarzeń. A zatem, różnice mogą zrobić promocje dające nam możliwość powiększenia kapitału na grę. Wielu bukmacherów kusi nas hasłem: Darmowy bonus. Jednak czy coś takiego w ogóle istnieje? Jak się okazuje… bardzo ciężko będzie nam trafić na promocje, w której rzeczywiście otrzymamy bonusowe środki zupełnie za darmo.

Czym jest darmowy bonus?

Gracz otwiera nowe konto w serwisie bukmacherskim. Aktywując bonus powitalny może powiększyć swój kapitał początkowy o dodatkowe środki bonusowe. Jednakże czy środki te są nam przyznawane całkowicie za darmo? Oczywiście nie do końca. Wtedy każdy użytkownik mógłby oczywiście wypłacić pieniądze przez co bukmacher byłby stratny. Dlatego też, bonus jest obciążony warunkiem obrotu. Pieniądze bonusowe będą mogły zostać wypłacone dopiero po obstawianiu zakładów za wielokrotność otrzymanej kwoty. Warunki obrotu są zawsze wyszczególnione w regulaminie promocji. Z tego względu, zawsze powinniśmy czytać regulamin aby zorientować się, jak trudne będzie obrócenie otrzymanych środków bonusowych.

Jeżeli graczowi uda się pomyślnie spełnić warunek obrotu, wszelkie środki na koncie mogą zostać wypłacone. A zatem, w tym przypadku bonus rzeczywiście jest darmowy. Niestety, zdecydowana większość niedoświadczonych graczy nie potrafi oczywiście „obronić” bonusu i w międzyczasie traci wszystkie środki zgromadzone na swoim koncie.

Czy bonus bez depozytu jest darmowy?

W przypadku bonusu bez depozytu, gracz otrzymuje niewielką kwotę środków na wypróbowanie możliwości serwisu. Bonus ten może zostać przyznany zarówno w formie określonej kwoty pieniężnej, jak również w formie zakładu bez ryzyka. Skoro gracz nie musi wpłacać własnych środków, a mimo to otrzymuje pieniądze na grę, możemy uznać, iż jest to faktyczny darmowy bonus.

Tutaj również otrzymane środki są chronione warunkiem obrotu. Tyle tylko, że wypełniając zadanie postawione przez regulamin, nie ryzykujemy własnymi środkami, a jedynie kwotą wygraną przy pomocy środków bonusowych. Jeżeli warunek obrotu zostanie spełniony pomyślnie, środki przechodzą na własność gracza i mogą zostać wypłacone. A zatem, w tym przypadku rzeczywiście możemy mówić o darmowym bonusie, bowiem istnieje możliwość wypłacenia środków bez ryzykowania własnym kapitałem. Oczywiście jest to bardzo trudne zadanie.

Darmowe bonusy u bukmacherów – inne promocje

W niektórych sytuacjach gracze biorą udział w różnorodnych promocjach, które pozwalają im powalczyć o dodatkowe środki pieniężne. Jest to nagroda za aktywność oraz lojalność wobec serwisu. Również w programach lojalnościowych możemy wymieniać uzbierane punkty na cenne nagrody. Kiedy możemy otrzymać darmowy bonus? W przypadku bonusu pieniężnego, jest on całkowicie darmowy w sytuacji, gdy nie obciąża go warunek obrotu. Można go otrzymać właśnie jako nagrodę za wykonanie jakiegoś zadania lub wykazanie się najlepszą skutecznością w turnieju typerów. W nagrodę możemy również otrzymać bonus w postaci zakładu bez ryzyka. Ten bonus będzie w pełni darmowy, jeżeli ewentualna wygrana zdobyta dzięki niemu, nie będzie obciążona obrotem. Ranking bukmacherów jaki znajdziesz na naszej stronie zawiera dokładny spis promocji oraz bonusów powitalnych dostępnych u polskich bukmacherów.