Bet365 bonus

Bet365 bonus – pełna oferta promocyjna dla klientów

Bet365 to jeden z największych europejskich operatorów hazardowych. Przed ustawą hazardową był jednym z najchętniej wybieranych bukmacherów przez graczy z Polski. W roku 2017 Bet365 całkowicie wycofał się z polskiego rynku blokując możliwość rejestracji klientom z naszego kraju. Na ten moment serwis jest zatem dostępny wyłącznie dla osób mieszkających za granicą. Być może za jakiś czas operator postanowi powalczyć o licencje na zakłady wzajemne w Polsce.

sure bet - Bet365 bonus

Bet365 bonus powitalny dla nowych graczy

Operator Bet365 zawsze słynął z bardzo atrakcyjnych promocji zarówno dla nowych jak i stałych klientów serwisu. Obecnie, rejestrując nowe konto można otrzymać nawet 100 euro na start z bonusem 100% do pierwszej wpłaty. Oczywiście obowiązuje warunek obrotu, który należy spełnić by otrzymane środki były dostępne do wypłaty. Bonus możemy aktywować przy pomocy specjalnego kodu promocyjnego, który otrzymamy drogą mailową po zarejestrowaniu nowego konta.

Czy Bet365 ma w swojej ofercie promocyjnej bonus bez depozytu?

Tak, ale promocja ta często ma charakter okresowy. To znaczy, że nie zawsze będziemy mogli skorzystać z bonusu bez depozytu umożliwiającego sprawdzenie funkcji serwisu. Najczęściej, bukmacher udostępnia swoim klientom jeden, darmowy zakład. Wystarczy zarejestrować konto i sprawdzić skrzynkę email. Otrzymamy tam informacje na temat wszystkich promocji dostępnych dla nowych klientów w serwisie bukmacherskim Bet365.

Jak obstawiac zaklady bukmacherskie zeby wygrac 770x430 - Bet365 bonus

Promocje bukmacherskie Bet365 dla stałych klientów

Oczywiście bukmacher dba o potrzeby stałych bywalców serwisu. Każdy aktywny gracz otrzymuje powiadomienia mailowe oraz SMS na temat dostępnych promocji. Często dotyczą one najważniejszych wydarzeń sportowych z całego świata. Warto szukać także kodów promocyjnych na atrakcyjne bonusy reload. W serwisie Bet365 funkcjonuje także bardzo rozbudowany program lojalnościowy. Możemy w nim zmieniać punkty i wymieniać je na cenne nagrody rzeczowe, premie pieniężne, a także darmowe zakłady bez ryzyka.