Bet-At-Home

Recenzja Bet-at-home – najpopularniejsza marka bukmacherska w Europie?

Pomimo, że bukmacher Bet-at-home nie jest już dostępny w naszym kraju, wciąż możemy spotkać się z jego logotypem. Firma bardzo mocno angażuje się w sponsoring wydarzeń sportowych. Możemy zatem włączyć tenis, piłkę nożną lub skoki narciarskie, a na bandach zobaczymy charakterystyczne logo Bet-at-home. Czy sprytna reklama jest głównym powodem, dla którego bukmacher w ciągu 20 lat zdobył tak dużą popularność wśród graczy z całej Europy?

betting bad 300x227 - Bet-At-Home

 

Świetna koncepcja na ofertę promocyjną Bet-at-Home

Bukmacher starał się zdobyć popularność jako firma bliżej nas. Stąd reklamy telewizyjne w trakcie ważnych turniejów, a także logotypy operatora na bandach areny zmagań. Dodatkowo chwytliwe hasło „Life is a Game!” wplatane w śmiesznych klipach oraz przy okazji najważniejszych wydarzeń sportowych na całym świecie. Jednak w parze z przemyślanym marketingiem szły także liczne promocje. Bonusy oraz możliwość zgarnięcia premii przy okazji obstawiania ważnych meczów. To sprawiło, że Bet-at-Home w krótkim czasie zdobył sympatię w wielu europejskich krajach.

Bet-at-Home bukmacherem dla wszystkich klientów

Marka Bet-at-Home robiła wszystko, aby stworzyć obraz firmy bliskiej swoim klientom. Promocje urodzinowe, prezenty, częste promocje reload. To wyśmienicie zdało egzamin, ponieważ serwis jest kojarzony prawdopodobnie przez wszystkich fanów zakładów bukmacherskich w Europie. Nawet osoby nie będące klientami tego operatora, z całą pewnością kojarzą szyld Bet-at-Home. To pokazuje, ze firma wyśmienicie wykonała postawione przed sobą zadanie.

znak dolara ze strzałkami obrotowymi 318 47923 - Bet-At-Home

Czy serwis bukmacherski Bet-at-home jest dostępny dla graczy z Polski?

Niestety nie, bukmacher nie uzyskał licencji na prowadzenie zakładów bukmacherskich przez Internet na terenie Polski. Obecnie nie możemy zatem obstawiać zakładów u jednego z najpopularniejszych bukmacherów na europejskim rynku. Niewykluczone, że tak znana i popularna marka powalczy w przyszłości o odpowiednie licencje. Na ten moment, tylko Polacy mieszkający po za granicami kraju mogą typować wyniki spotkań w serwisie internetowym Bet-at-Home. Co ciekawe, firma nie akceptuje polskiej ustawy hazardowej i wciąż udostępnia swój serwis dla mieszkańców Polski. Jednak odpowiedzialność za grę spada na barki graczy naruszających prawo.