Bet-at-Home bonus

Bet-at-Home bonus – opis oferty promocyjnej bukmachera

Bet-at-Home to niezwykle popularna marka pojawiająca się na bannerach reklamowych w trakcie turniejów piłkarskich, tenisowych, a także w sportach zimowych. Niedługo minie 20 lat od pojawienia się tego bukmachera w sieci. Serwis cieszył się ogromną w popularnością w naszym kraju. Serwis zresztą wciąż jest aktywny, ponieważ nie zgodził się z obowiązująca ustawą hazardową. Pamiętajmy jednak, że odpowiedzialność za grę w zagranicznym serwisie ponoszą gracze.

Bet-at-Home bonus reload z okazji dużych imprez

Bukmacher lubi zaskakiwać swoich graczy atrakcyjnymi promocjami związanymi z dużymi imprezami sportowymi. Podobnie jest w przypadku Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji. Z tej okazji udostępnił bet-at-home bonus reload dla stałych i nowych klientów w serwisie. Za wpłatę dokonaną w czasie trwania Mundialu otrzymamy dodatkowe 50% maksymalnie do 444 PLN. Aby wykorzystać ten bonus należy wejść w opcję Zarządzania kontem, sekcje bonusy oraz wpisać kod promocyjny CUP18. Bonus i wpłata są obciążone trzykrotnym warunkiem obrotu na wydarzeniach z kursem 1,70.

Systemy Bukmacherskie to się opłaca - Bet-at-Home bonus

Bonus powitalny dla nowych graczy w serwisie Bet-at-Home

Wszyscy nowi klienci w serwisie Bet-at-Home mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny. Pierwsza wpłata zostanie podwojona nawet o 400 PLN. Do promocji kwalifikują się pierwsze depozytu o wartości przynajmniej 20 PLN. W trakcie dokonywania wpłaty będziemy mogli aktywować dobrze oznaczony bonus na start. Pamiętajmy, że bonus jest obłożony warunkiem obrotu. Dopiero po obróceniu otrzymaną kwotą określoną ilość razy, pieniądze będą mogły zostać wypłacone.

Promocje dla stałych klientów serwisu Bet-at-Home

Klienci Bet-at-home mogą także wybierać spośród obszernej oferty promocyjnej na najważniejsze wydarzenia sportowe świata. Firma sponsoruje liczne turnieje, dzięki czemu, jednym z elementów tej współpracy jest atrakcyjna promocja. W serwisie mamy także program lojalnościowy, w którym zebrane za obstawianie zakładów punkty możemy wymienić na dodatkowe premie i zakłady bez ryzyka. Nie brakuje zatem okazji do zdobycia bonusowych pieniędzy.